Anasayfa / Diğer / Astroloji / Balık Burcu Genel Özellikleri
Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık Burcu Genel Özellikleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 değerlendirme, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Balık Burcu Genel Özellikleri

Element: Su

Uğurlu Rengi:  Leylak Rengi, Mor, Menekşe Rengi ve Turkuaz

Uğurlu Günü: Perşembe

Yönetici Gezegeni: Neptün, Jüpiter

En İyi Anlaştığı Burçlar: Başak ve Boğa

Uğurlu Sayıları: 3, 9, 12, 15, 18, 24

Balık burcu tarihleri: 19 Şubat – 20 Mart

Balık burcu güçlü yönleri: Şefkatli, sanatsal, sezgisel, yumuşak, bilge

Balık burcu zayıf yönleri: Korku dolu, aşırı güvenli, karamsar, gerçeklikten kaçma arzusu, mağdur

Balık burcunun sevdiği şeyler: Yalnız olmak, uyumak, müzik, romantizm, görsel medya, yüzme, manevi temalar

Balık burcunun sevmediği şeyler: Her şeyi bilen kişiler, eleştiren kişiler, geçmiş, aptal insanlar

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balıklar çok cana yakınlar bu yüzden kendilerini çok farklı insanlardan oluşan bir şirkette bulurlar. Balıklar özverilidir, bir şeyi geri almayı ummadan her zaman başkalarına yardım etmeye isteklidirler. Balık bir su grubu burcudur. Balık genellikle empati ve ifade edilen duygusal kapasite ile karakterize edilir.

Balık insanlarının yönetici gezegeni neptündür. Yani balık, diğerlerinden daha sezgiseldir ve sanatsal bir yeteneğe sahiptir. Neptün müziğe bağlı olduğundan, balık burcu hayatın ilk evrelerinde müzik tercihlerini belirler ve müziğe özel ilgi duyar. Cömert, şefkatli ve son derece sadıktırlar. Balık burcunda doğan insanlar yaşam döngüsü hakkında sezgisel bir anlayışa sahiptir ve böylece diğer varlıklar ile en iyi duygusal ilişkiyi sağlarlar. Bu yüzden balık burcu aşk hayatında mutlu olur ve iyi ilişkiler kurar.

Balık burcu insanları bilgeliği ile bilinir ancak Uranüs’ün etkisi altında balık burçları dikkat çekmek için bazen mağdur rolü oynayabilir. Balık asla yargılayıcı değildir ve daima bağışlayıcıdır. Ayrıca tüm burçların arasında en toleranslı olanlar balık insanlarıdır.

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri Kadın

Balık kadını, başka bir dünyadan, büyülü bir varlıktır. Sadece ipeklere bürünmüş, mistik bir varlık gibi odaya girer. Oldukça büyülü bir aurası vardır. Bilge havası, size çok yaşlı bir ruhla karşı karşıya olduğunuz hissini verir. Gerçekliği çok sevmez. Sık sık günlük programlarla uğraşmak ve kurallarla başa çıkmak onu şaşırtır.

Neptün tarafından yönetilen ve iki yüzen balıksembolize edilen balık burcu kadını son derece duygusal, empatik ve olağanüstü derecede hassas bir kişiliğe sahiptir. Balık burcu kadını genellikle psişik ya da sezgisel özelliklere sahiptir ve bazen bu armağanları yaşamlarında kullanırlar.

Fantezi ve hayaller diyarı genellikle bu kadınların kendilerini en rahat hissettiği yerlerdir ve genellikle olağanüstü aktif iç yaşamlara sahiptirler. Bilinçaltı alanları, yalnızca gerçekten kavrayabilecekleri güçlü bağlantıları olan semboller ve anlamlarla doludur. Ancak bir balık burcunun kalbini ve ruhunu keşfetmeye çalışırsanız ve gizli içsel çalışmalarıyla ilgili gerçek bir merak sergilerseniz size iç dünyasını anlatır.

Balıklar her zaman yumuşak kalpli özellikleriyle bilinir. Çok duygusaldırlar ve sık sık hüzünlü filmler izler ve ağlarlar.

Empatik kişiliği için onunla dalga geçmeyin sakın çünkü dünyanın daha fazla sevecen ve şefkatli insana ihtiyacı var. Tatlı balık kadını, hepimize nasıl daha nazik olacağımızı göstermek için yeryüzündedir. Ünlü balık burcu kadınları arasında Dakota Fanning, Eva Longoria, Gülse Birsel ve Işın Karaca bulunur.

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri Erkek

Balık burcu, zodyaktaki son burçtur. Balık erkeği, çoğu zaman diğer burçların temel özelliklerinin birçoğunu gösterir. O, cömert ve dünya dışıdır. İçsel yolculuk, manevi arayış ve duygusal alem, balık burcu erkeğinin genel odak noktasıdır. Duygular, bu adamı tanımlayan şeydir. Bu duygusal vurgu aynı zamanda son derece sezgisel olduğu ve başkalarının ne düşündüğünü bilmesi veya neredeyse telepatik olarak hissetmesi anlamına gelir.

Balık erkeğiyle konuşurken iki farklı dünyada yaşayan biriyle sohbet ediyormuş gibi hissedeceksiniz. Bir yanıyla gerçekçi olurken bir yanıyla tümüyle hayalperesttir. Hayallerin, gölgelerin ve sırların aldatıcı dünyası balık erkeğinin yaşadığı dünyadır. İdealler, fikirler ve hayaller balık burcu erkeği için önemlidir. Bunları, fiziksel duyumun sıradan gerçeğinin üstünde sürdürür. Balık erkeğinin bu iç odağı onu birçok insan için gizemli ve esrarengiz kılar. Gerçekten ne düşündüğünü veya hissettiğini anlamak zordur.

Hem sevimli akvaryum balığı hem de yırtıcı köpekbalığı, bir balık burcu kişiliğinde sıklıkla bir dualite sergiler. Su elementini özümseyen balık burcu akıcı ve kolaydır, her zaman akıntıyla yüzer ve akmaya devam eder. Düşüncelerini yazı, dans ya da müzik yoluyla ifade eden güçlü ve canlı bir hayal gücüne sahiptir. Ünlü balık burcu erkekleri arasında Albert Einstein, Javier Bardem, Kurt Cobain, Engin Hepileri ve Nejat İşler bulunur.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Başak Burcu Genel Özellikleri

Başak Burcu Genel Özellikleri Element: Toprak Uğurlu Rengi: Gri, Bej ve Açık Sarı Uğurlu Günü: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir