Xiaomi MIUI arayüzü için yeni bir özellik geliştiriyor!

Xiaomi, MIUI için değerli bir özellik üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Bu yeni özellik en azından, görevleri otomatik bir formda gerçekleştirebilmemizi sağlayacak.

Xiaomi, akıllı telefonumuzun kullanma halimizi büsbütün değiştirecek yahut en azından belli olaylara reaksiyon verecek yeni bir otomatik vazife sistemi geliştirme basamağında.

Aşağıdaki fotoğraflarda görebileceğimiz üzere, Xiaomi, Güvenlik uygulamasında, telefonunuzdaki meydana gelen belli olaylarla ilgili misyonları otomatik bir formda gerçekleştirmemizi sağlayacak yeni bir ayar sunacak.

Bu otomasyon seçenekleri ortasında pil muhakkak bir şarj düzeyine ulaştığında, bittiğinde yahut büsbütün şarj olduğunda muhakkak seçenekleri yapma imkanı buluyoruz. Birebir halde, telefon kapandığında, el feneri açıldığında yahut yanıtsız bir davetiniz olduğunda bile süreç yapma imkanınız olacak.

Xiaomi telefonunuz daha akıllı olacak

Bu özellik ile, örneğin şarjı devre dışı bırakabilir yahut pilin şarjı %70‘e ulaştığında bize haber verilmesini sağlayabiliriz. Öteki bir örnek ise, mümkün hırsızlığı önlemek için telefon kapatıldığında bize pozisyonu ve selfie kamerasının bir fotoğrafı ile bir e-posta gönderilmesi de sağlanacak.

Ayrıyeten, bu yeni MIUI fonksiyonu sistemin çabucak hemen her öğesi üzerinde hareketler gerçekleştirmemize müsaade verecek, yani WiFi yahut taşınabilir bilgilerin devre dışı bırakılmasını otomatikleştirebilir, bir vakit ayarlayabilir yahut müzik çaları evvelki bir olaya nazaran başlatabileceksiniz.

Elhasıl Xiaomi, şimdiye kadar akıllı telefonumuzla etkileşim kurma halimizi elbet büsbütün değiştirecek yeni bir mod üzerinde çalışıyor üzere görünüyor . Artık firmanın bu yeni otomatik vazife sistemini büsbütün geliştirmesini ve bunları kullanabilmek için biraz beklememiz gerekecek.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

WhatsApp bu özellikler sayesinde daha havalı!

WhatsApp, mesajlaşmayı çok daha kolay ve eğlenceli hale getirebilecek bu özelliklerle ve güncellemelerle daha havalı olacak. İşte detaylar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir