Bu Xiaomi modellerinin fiyatı dibe vurdu! Kaçırmayın!

Fiyat performans eserleri denilince akıllara son vakitlerde yalnızca bir marka geliyor: Xiaomi! İşte son zamanlarda fiyatı düşen Xiaomi modelleri.

Yakın vakte kadar akıllı telefon piyasasının en fazla modele sahip cep telefonu markası elbette Samsung’tu. Güney Koreli teknoloji devi bu kadar fazla çeşitli akıllı telefon modeline sahip olmasının avantajlarını çok düzgün kullandı. En düşük segmentten amiral gemisi durumundaki akıllı telefonlara kadar her bütçeye uygun bir model seçeneği sunabilen Samsung uygundan güzele bu piyasayı domine etmekteydi.

Lakin Çin’in yükselen kıymeti Xiaomi, Samsung’un tüm planlarını bozarak 2 3 yıl üzere çok kısa bir müddette fiyat performans eseri deyince akla gelen birinci marka olmayı başardı. Özellikle artık uygun fiyatlı bir telefon araştırılacağı vakit akıllara gelen birinci marka Xiaomi olmaktadır.

Bu haberimizde bizde sizler için alabileceğiniz en uygun fiyat performans eseri Xiaomi marka telefonları araştırdık. İşte o telefonlar:

Xiaomi Redmi GO 8 GB – 1.725,00 TL

Xiaomi Redmi 9c 32 GB – 1.899,00 TL

Xiaomi Redmi 9A 32 GB – 1.939,20 TL

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Bunlardan birini yaparsanız WhatsApp hesabınızı silebilir!

WhatsApp'ta gereksinimimiz olan fakat şimdi resmi uygulamada bulunmayan ekstra fonksiyonlara sahip olmak çok cazip gelebilir. Aslında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir