Call of Duty’nin Yeni Cadılar Bayramı Etkinliğinde Tanıdık Bir Yüz!

Oyun dünyasının en sevdiği mevsim yaklaşıyor. Cadılar Bayramı havasına girmeye başlayan oyunlar kervanına Call of Duty de katılacak. Oyunun yeni dönemi olacak altıncı dönem ile birlikte, çok tanıdık ve ikonik bir karakter seriye eklenmiş olacak.

Wes Craven’ın “ölümsüz eseri” Scream, artık bir operatör olarak kullanılabilecek. Yılların efsanesi olan Ghostface, bir mühlet evvel oyuncuların ekranında belirmiş olsa da husus hakkında Activision’dan ya da Raven Software’den net bir açıklama gelmemişti. Merakla beklenen o doğrulama sonunda gerçekleşti.

Call of Duty’nin resmi hesabından yapılan paylaşıma nazaran Ghostface 19 Ekim itibariyle oyuna eklenmiş olacak. Tam bu tarihte Black Ops Cold War ve Warzone’un Haunting ismi verilen Cadılar Bayramı aktifliğine kavuşacağını da belirtelim. Haunting aktifliği daha evvel klasik endişe sineması ikonlarını oyuna eklemişti.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

PlayStation 5’in ilk 8K çözünürlüklü oyunu piyasaya çıktı!

İki sene evvel Nintendo Switch’te ve bir yıl sonra PC’nin yanı sıra Xbox One ve Series X/S’de piyasaya sürülen keşif macera oyunu The ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir