Yeni Honda City için ilk zam geldi! Bu sefer üzdü

Ülkemize şimdi yeni gelen Honda City, çok geçmeden birinci zam ile tanıştı. Arabanın yeni fiyatları ise haberimizin ayrıntılarında.

B sınıfı sedan olarak bilinen Yeni Honda City, geçtiğimiz aylarda ülkemizde satışa sunulmuştu. Gerek tasarımsal çizgileri gerekse kokpitte kalite hissiyatı ile sınıfının üzerinde bir araba olduğunu gösteren City, fiyatları ile de dikkat çekmişti. Lakin gelinen noktada modelin maalesef ki son gelişmelerden etkilendiğini görüyoruz. Döviz kurunda yaşanan gelişmelere daha fazla kayıtsız kalamayan Honda, fiyatlarını güncelledi ve Yeni Honda City de bundan etkilendi.

Yeni Honda City için ilk zam geldi! Bu sefer üzdü

1.5 litrelik akaryakıtlı motor ile ülkemizde satışa sunulan Honda City, beyaz, gri, kahverengi ve kırmızı olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip. Tasarım ve kalite olarak sınıfındaki rakiplerine kıyasla daha uygun görünen arabanın fiyatları da epey avantajlıydı. Lakin gelen son haberler, aracın birinci kere artırım ile tanıştığını bizlere söylüyor.

Japonya merkezli otomotiv üreticisi tarafından paylaşılan yeni listeye nazaran araç, 6.000 TL’yi aşan bir artırım aldı. Buna nazaran modelin yeni fiyatı giriş düzeyi için 225.600 TL oldu. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri eski ve yeni fiyatları mukayeseli olarak gösterdiğimiz fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

1.5L DOHC i-VTEC Benzinli Motor Elegance

Eylül ayı fiyatı: 219.000 TL

1.5L DOHC i-VTEC Benzinli Motor Elegance

Şimdiki fiyatı: 225.600 TL

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

İşte yeni Symbol! Renault Tailant B segmentine yenilik getiriyor!

Renault Tailant ile B segmentinde yenilik ve şıklığı bir ortada sunmayı hedefliyor. İşte yeni araçla ilgili ayrıntılar. Son aylarda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir