LOL hayranları için Riot Mobile yayınlandı!

League of Legends, Valorant ve Wild Rift mevcut E-spor sahnesindeki en kıymetli oyunlardan, dünya çapında milyonlarca kullanıcı bu oyunlarla rekabet ediyor ve ilişki kuruyorlar.

Bu tutkuyu bir sonraki düzeye taşımak için Riot Games, Los Angeles ve California merkezli bir şirket tarafından geliştirilen, bu oyunları seven kullanıcılara daha cazip ve akıcı bir tecrübe sunmayı amaçlayan bir uygulama olan Riot Mobile‘ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

İşte Riot Mobile!

Riot Mobile‘ın 2019‘dan kalma bir uygulama olan LoL+ (Plus)‘dan türediğini ve bu yeni uygulamanın, oyuncunun yeni içerikler ve etkinlikler hakkında bir tecrübe yaşayacağı, tüm yeniliklerden haberdar olabileceği yeni bir platform. Uygulama sayesinde Riot oyunlarıyla ilgili bilgileri ve dünyadaki başka oyuncularla irtibat kurabileceğiniz bir platforma kavuşuyorsunuz.

Öte yandan Riot Games, 2022‘de uygulamada yüklü olarak E-spor odaklı iyileştirmelere yer vereceklerini ve kullanıcıları için daha güzel bir taşınabilir mobil tecrübeye sahip olmak ismine tasarlanacağını da duyurdu.

Riot Mobile, 1.0 sürümünde oyuncu profilleri, çoklu oyun ve çoklu bölge sohbeti üzere muhakkak ayarların yanı sıra arkadaş aramak ve sohbet başlatmak için kısayollar bulunuyor.League of Legends, League of Legends: Wild Rift, VALORANT, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics üzere oyunları sevenler, Brandon Beck ve Marc Merrill tarafından kurulan şirketin uygulaması sayesinde bu oyunlar hakkında aktüel bilgilere sahip olabilecekler.

Riot games şu anda beklenmedik kapanmaları, sohbet ve bildirimler etrafındaki problemleri çözmeye odaklanmış durumda. LoL+ problemlerinin birçoklarını çözen firma, sırf Riot Mobile uygulamasına yönelecek. Artık App Store‘da ve Play Store‘da uygulamayı bulup indirebilirsiniz.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

PlayStation 5’in ilk 8K çözünürlüklü oyunu piyasaya çıktı!

İki sene evvel Nintendo Switch’te ve bir yıl sonra PC’nin yanı sıra Xbox One ve Series X/S’de piyasaya sürülen keşif macera oyunu The ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir