WhatsApp bu özellikler sayesinde daha havalı!

WhatsApp, mesajlaşmayı çok daha kolay ve eğlenceli hale getirebilecek bu özelliklerle ve güncellemelerle daha havalı olacak. İşte detaylar!

WhatsApp’ın inişli çıkışlı basamakları devam ediyor, fakat hepimizin hemfikir olabileceği bir şey var ki hala en çok tercih edilen iletileşme hizmeti. Dünyanın birçoğu insanlarla bağlantıda kalmanın birincil yolu olarak kullanırken, bir nevi haberleşmenin tek yolu haline geliyor.

WhatsApp hareket yerinde hayatları kolaylaştırmak için yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Ve en güzel tarafı da bedava olarak kullanılabiliyor olmasıdır.

WhatsApp’ı havalı kılan şeylerden kimileri uçtan uça şifreli sohbetler, hikayeler koymak, görüntülü ve sesli aramalar yapmak ve her türlü medyayı göndermektir. Ancak, WhatsApp‘ı daha da kusursuz bir hale getirecek birkaç özellik daha geliyor.

İşte En İyi WhatsApp Özellikleri!

İleti Tepkileri!

iMessage ve Facebook Messenger’daki ileti tepkileri konuşmalara şık bir ek olarak ekleniyor. WhatsApp da yakında bu özelliği almaya hazırlanıyor. Bu nedenle, artık yanıt vermek istemiyorsanız emojili bir bildiriyle reaksiyon verebileceksiniz. Özellik, bağlantısı çok daha kolay hale getirebilecek grup sohbetlerinde de mevcut olacak.

Yeni Görünüm Sohbet Baloncukları!

WhatsApp’taki birçok zaman sohbet pencerelerinde geçiyor ve uygulama tecrübesini daha uygun hale getirmek istiyor. Bu nedenle, metinlerinizi çevreleyen yeşil kabarcıklar, daha alımlı hale getirmek için yeni bir WhatsApp güncellemesi ile tekrar tasarlanıyor.

Daha Uygun Görünümlü Kişi Kartı!

Android’de, WhatsApp sırf fotoğrafı gösteren mevcut kart yerine daha güzel tasarlanmış bir kart gösterecek. Yine tasarlanan kart, aramalar, metinler ve görüntülü aramalar için direkt seçenekler sağlayacak. Grup kişi kartları yalnızca bir metin gönderme seçeneği verecek.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Bunlardan birini yaparsanız WhatsApp hesabınızı silebilir!

WhatsApp'ta gereksinimimiz olan fakat şimdi resmi uygulamada bulunmayan ekstra fonksiyonlara sahip olmak çok cazip gelebilir. Aslında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir