Fİyat-Performans canavarı olacak olan Redmi Note 11 serisi için önemli iddialar ortaya çıktı!

Redmi geçen iki yıl boyunca, en uygun maliyetli akıllı telefon konseptini bulmak için çalıştı. Redmi, Note serisi ile yüksek kaliteli eserleri düşük maliyetle kullanıcılarına sunan bir firma. Örneğin, bu skalada olan ve ülkemizde hayli bir tanınan olan Redmi, Note 7, 8, 9 ve 10 serileri ile bunu başarmıştı.

Bugün, Digital Chat Station‘a nazaran, Redmi Note serisinin en üst sınıfında 120W hızlı şarjı destekleyecek, bu da telefonun şarjının bir defa daha yüksek bir düzeye yükseltildiği manasına geliyor.

İsimlendirme kurallarına uyarsak, Redmi Note serisinin yeni kuşağı Redmi Note 11 olarak isimlendirilebilir, o vakit üst seviye sürüm de Redmi Note 11 Pro olacaktır. Fakat piyasaya sürülmesine biraz daha vakit olabilir. Redmi şimdi 100W süratli şarjı destekleyen bir model çıkarmadı lakin söylentilere nazaran Redmi K40S bunu destekleyerek yeni Note serisin’den evvel gelebilir.

Ayrıyeten, 120W hızlı şarjı destekleyen modellerin birçok artık amiral gemilerine ilişkin ve yeni Note serisi, 120W süratli şarjı destekleyen birinci orta sınıf model olabilir. Bu yüzden hep birlikte bunu göreceğiz.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

TikTok’da Düet, Ekleme ve Şablon oluşturma özellikleri nasıl kullanılır?

2016 yılında Çin’de Douyin ismiyle piyasaya sürülen TikTok ortadan geçen bir yıl sonra şu anki ismini alarak öbür ülkelere açıldı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir