Bu da oldu! TikTok trendi için öğretmenini yumruklayıp hastanelik etti!

ABD’de TikTok‘ta başlatılan öğretmenini tokatla challenge‘ından etkilendiği söz edilen bir lise öğrencisi, öğretmenini hastanelik etti. Son haftalarda başlatılan söz konusu challenge’a çok sayıda kullanıcının katıldığı görüldü!

TikTok trendi için öğretmenini yumruklayıp hastanelik etti!

Gün geçmiyor ki, tanınan görüntü paylaşım platformu TikTok‘da yeni bir akım çıkmasın! Elbette ki bu akımların tamamı eğlenceli akımlar olmuyor. Birtakım akımlar can kayıplarına yol açarken, kimi akımlar ise ”yok artık” dedirterek izleyenlerin üzerinden şaşkınlık oluşturuyor!

Son olarak ABD’nin Louisiana eyaletinde gerçekleşen olay kan dondurdu. TikTok’taki ‘öğretmenini tokatla’ challenge’ından etkilendiği öne sürülen bir öğrencinin TikTok’ta trend olan bu akıma katılarak, 64 yaşındaki engelli öğretmenini döverek hastanelik ettiği görüldü! İmgeler ise izleyenlerin üzerinde adeta infial meydana getirdi.

Olayın ABD’nin Louisiana eyaletinde 18 yaşındaki Covington Lisesi öğrencisi Larianna Jackson tarafından, ders zili çaldıktan sonra birçok öğrenci sınıftan çıktığı sırada meydana geldiği belirtildi.

Öğretmenin öğrencisi tarafından yumrukladığı anlar başka öğrenciler tarafından cep telefonlarıyla kayda alındı. Olayın akabinde çok geçmeden ise, Larianna Jackson polis tarafından gözaltına alındı. Jackson’un darp suçlamasından karar giymesi durumunda 1 yıldan 5 yıla kadar hapis ya da 5 bin dolara kadar para cezası alabileceği tabir ediliyor.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Artık TikTok’un bu üzere ahlak dışı ya da tehlikeli akımlar için bir tedbir almasının vakti geçmedi mi? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

POPÜLER KONULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir