Ünlü TikToker’dan Mehmet Ali Erbil’e taciz suçlaması!

Şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı bildirileri ifşa etti. Sonrasında ise kendisine hakaret içeren tag açıldı. Bunun üzerine Ronay ”Hiçbirinizden korkmuyorum,saldırabildiginiz kadar saldırın. Lakin ben Türkiye’de hala yandaş medyanın köpeği olmayan isimler olduğuna inanıyorum. Eninde sonunda pislik yüzünüz ortaya çıkacak ben utanılacak hiçbir şey yapmadım” sözlerini içeren bir tweet attı.

Ünlü TikToker’dan Mehmet Ali Erbil’e taciz suçlaması!

Klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiği argümanında bulunan ve cep telefonundaki bildiri kayıtlarının imajlarını yayınlayan fenomen ve müzikçi Ece Ronay, savcılığa kabahat duyurusunda bulundu.

Ronay, gazetecilerin “Para teklifi geldi mi?” sorusuna ise, “Nişanlıma telefon üzerinden beyefendinin asistanı kapalı numaradan arayarak ve 50 bin lira para teklifinde bulundu” karşılığını verdi. Mesajlaşmanın içeriğini aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.

Bu ifşanın akabinde kendisi hakkında hakaret içerikli tag açıldığını gören Ronay, Twitter üzerinden ”Parayla Kaşar Ece Ronay tagı açmışsınız ve gündeme sokmuşsunuz fakat bir tane berbat tweet yok. Benim haklı olduğumu kanıtlamama bile gerek bırakmadınız, helal olsun. Bu kadar gerizekalı olduğunuz sürece sırtım yere gelmez” tabirlerini paylaştı.

Sizler bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

POPÜLER KONULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir