İşte yeni Symbol! Renault Tailant B segmentine yenilik getiriyor!

Renault Tailant ile B segmentinde yenilik ve şıklığı bir ortada sunmayı hedefliyor. İşte yeni araçla ilgili ayrıntılar.

Son aylarda atağa kalkan araba markalarından biri olan Fransiz Renault, yeni arabası Tailant’ı duyurdu. Markanın tarifi ile şık ve yenilikçi bir model olan araç, B segmentine yeni bir soluk getirmeyi planlıyor.

Renault’nun tasarım ve marka DNA’sına büsbütün sadık kalan Renault Taliant, yalınlık ve güvenilirlikten ödün vermeden daha fazla ekipman, modernite ve çok taraflılık sunuyor. Clio Symbol modelinin yerine gelecek olan Tailant çok daha çağdaş ve şık bir dizaynla geliyor.

Renault Tailant B segmentine yenilik getiriyor!

“Taliant” ismi Renault’nun güçlü ve dengeli memleketler arası eser pozisyonlandırma stratejisini yansıtıyor. Farklı pazarlarda söylem kolaylığı sağlaması hedeflenen Taliant, yetenek ve dayanıklılığa da atıfta bulunuyor.

İç ve dış tasarım ögeleriyle çağdaş ve şık bir kimliğe sahip olan Renault Taliant’ın ön farları, Renault’nun C formundaki LED ışık imzasını ortaya koyuyor. Dış dizaynında dinamik sınırlara sahip olan Renault’nun yeni B Sedan modeli, büsbütün yeni ve ergonomik gösterge panelinin yanı sıra genel ambiyansı çağdaş ve kaliteli hale getiren materyaller içeriyor.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Yeni Honda City için ilk zam geldi! Bu sefer üzdü

Ülkemize şimdi yeni gelen Honda City, çok geçmeden birinci artırım ile tanıştı. Arabanın yeni fiyatları ise haberimizin ayrıntılarında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir