Epic Games’in Sıradaki Ücretsiz Oyunu: Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Epic Games Store, bu hafta PC Building Simulator’ı bedava olarak sunarken, önümüzdeki haftanın bedava oyunu Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse olarak açıklandı, bunun yanında bir de Paladins Epic Paketi verileceği duyuruldu.

 

2005 yılında oyun severlerle buluşan Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, probleme olayın başka tarafından, bir zombinin gözünden bakmanızı sağlayan bir oyundu. İnsanlığın sonunu getirmek için elinizden geleni arkanıza koymuyordunuz, hatta elinizi, kolunuzu da silah üzere kullanabiliyordunuz 🙂 Epic Games, önümüzdeki hafta nostalji yapmaya karar vermiş muhakkak ki.

 

 

Paladins ise, tanınan F2P oyunlardan birisi pek çoklarınızın bildiği, bilmeyenlerin de artık öğrendiği üzere 🙂 Şayet F2P denilen oyunu sonuna kadar fiyatsız oynarım, parasız olmadıktan sonra içerik paketine bulaşmam diyenlerdenseniz, Epic Games önümüzdeki hafta sizler için de bir hoşluk düşünmüş, özel bir paket sunuyor. Paket her rolden bir şampiyon olmak üzere toplamda 4 şampiyonu, bonus kozmetikleriyle birlikte anında açmanızı sağlıyor. Açılan şampiyonlar; Androxus, Raum, Tyra ve Ying, açılan görünümler ise, Asil Androxus, Fatih Raum, Barones Tyra ve Aslanağzı Ying olarak sıralanmış durumda.

Bu haftanın oyunu PC Building Simulator’ı 14 Ekim akşamına kadar, önümüzdeki haftanın oyunu Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse ve içerik paketi Paladins Epic Paketi’ni 14-21 Ekim ortasında Epic Games Store kütüphanenize bedava olarak ekleyebilirsiniz.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

PlayStation 5’in ilk 8K çözünürlüklü oyunu piyasaya çıktı!

İki sene evvel Nintendo Switch’te ve bir yıl sonra PC’nin yanı sıra Xbox One ve Series X/S’de piyasaya sürülen keşif macera oyunu The ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir