Vodafone 20TL’lik yeni tarifesiyle çok can yakacak!

Türkiye’de hizmet veren 3 büyük operatörden biri olan Vodafone yeni bir tarife daha çıkardı. Askerfone ismiyle çıkartılan tarifenin ayrıntılarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tarifenin ayrıntılarına geçmeden evvel şunu dip not olarak hatırlatalım. Yazı içeriğinde yer alan tüm bilgiler direkt Vodafone tarafından verilmişti. Şayet Vodafone’dan bir şikayetiniz varsa bunu bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız hem bizim, hem de Vodafone idaresi için hayli kıymetli.

İşte Askerfone ile ilgilli tüm ayrıntılar.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, askerlik misyonunu yapanların kullanımına yönelik yeni tarifeler geliştirdi. Vodafone’un yeni faturasız Askerfone tarifeleriyle, askerlik vazifesini yapanlar, bu süreçte sevdikleriyle dilediği üzere irtibat kurabilecek. Askerfone tarifelerinde, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ön kaideleri mucibince, seçilen 5 yurtiçi taşınabilir ve 2 sabit sınır olmak üzere en fazla 7 numarayla irtibata geçilebilecek. Hatlar, hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 7 numara da dahil olmak üzere konuşmaya kapalı olacak. Yeni tarifelerde internet servisleri aktive edilemeyecek.

Vodafone 20TL’lik yeni tarifesiyle çok can yakacak!

Vodafone Türkiye Pazarlama Yöneticisi Uğur Sennaroğlu, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, iktisat ve toplum içinde üstlendiğimiz role geniş bir perspektiften bakıyoruz. Yaptığımız her işin bir emele hizmet etmesi gerektiğine inanıyoruz. Herkes için kapsayıcı olmayı ve hiç kimseyi geride bırakmamayı hedefliyoruz. Bu gayeyle, askerlik misyonunu yapanların sevdikleriyle irtibatını sürdürebilmesi için Askerfone ismi altında faturasız tarifeler geliştirdik. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ön koşul olarak belirttiği özellikleri sağlayan bu tarifelerimizle, askerlik vazifesini yapanlar bu süreçte sevdikleriyle hasret giderebilecek. Abonelerimiz askerlik vazifelerinin bitmesiyle birlikte rastgele bir faturasız tarifeye geçiş yapabilecek. Vodafone olarak, toplumumuzun her kısmını irtibatta tutma gayesiyle çalışmaya devam edeceğiz.”

Askeri birliklerden alınabiliyor

Kullanıcılar, askeri birliklerdeki noktalarda numara taşıyarak yahut yeni çizgi alarak, Vodafone mağazalarında ise yalnızca numara taşıyarak Askerfone tarifelerine geçebiliyor. Yeni hat alarak Askerfone’lu olanlara özel, her istikamete 500 dakika, Vodafone’lularla sınırsız konuşma ve 3500 SMS içeren, 28 gün geçerli paket armağan olarak sunuluyor.

Avantajlı ses ve SMS için Askerfone Kolay Paketleri

Askerfone tarifeleri, sesli görüşme, SMS yahut bilgi kullanım hakkı içermiyor. Askerfone tarifelerinde bulunanlar, avantajlı ses ve SMS hakkı içeren Askerfone Kolay Paketlerinden faydalanabiliyor. Her tarafa 500 dakika, Vodafone’lularla sınırsız konuşma, 1000 SMS içeren, telsiz kullanım fiyatı dahil, 28 günlük Asker Üstün Kolay Paketi 20 TL’den sunuluyor. Öbür yandan, 1500 SMS içeren 28 günlük SMS paketi ise 5 TL’den satın alınabiliyor. Askerfone Kolay Paketleri, 542 aranarak, Vodafone mağazalarından, Vodafone Yanımda uygulamasından ve Vodafone.com.tr adresinden direkt satın alınabiliyor.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Whatsapp profili nasıl düzenlenir? Çok basit!

WhatsApp’ta Ayarlar’a giderek profil fotoğrafınızı, isminizi ve hakkımda bilginizi düzenleyebilirsiniz. Birkaç kolay adım ile bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir