Amazon Prime Video Ekim ayında da dopdolu!

Amazon Prime Video her ay yeni içerikleri aboneleri ile buluşturuyor.

Amazon Prime Video ekim ayı takvimi içerikleri içinde Welcome To The Blumhouse, Justin Bieber: Our World, I Know What You Did Last Summer, Maradona: Blessed Dream içerikleri yer alıyor

.

Amazon Prime Video Ekim ayında da dopdolu!

Welcome To The Blumhouse

Blumhouse Productions tarafından Prime Video için Amazon Prime Originals olarak geliştirilen ve üretilen temayla ilgili antolojik gerilim-korku öykülerinden oluşan bir sinema dizisi olan Welcome To The Blumhouse “Bingo Hell” ve “Black as Night”, “Madres” ve “The Manor” isimli dört sinemadan oluşuyor. Antolojik gerilim-korku serisinin yeni dönemi heyecan uyandırıyor.

Justin Bieber: Our World

Kanadalı müzikçi Justin Bieber’in hayatına değinen ve Michael D. Ratner’ın yönettiği, üç yıl aradan sonra ilk olarak tam konserine hazırlanırken yaşadıklarına odaklanan yeni bir belgesel sineması olan Justin Bieber: Our World 8 Ekim 2021’de Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

I Know What You Did Last Summer

Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum, Lois Duncan’ın 1973 tarihli aynı isimli romanından uyarlanan yeni bir Amerikan gençlik endişe televizyon dizisidir. Yapımcılığını Neal H. Moritz ve James Wan’ın üstlendiği dizi 15 Ekim’de Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Maradona: Blessed Dream

Maradona, bir biyografik drama televizyon dizisidir. Birer saatlik 10 kısımdan oluşan ve 29 Ekim’de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını Dhana Media ve Latin We iştirakinde BTF Media üstlendi.

POPÜLER KONULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir