Youtube beklenen özelliğini kullanıma sundu!

Youtube için dünyanın en tanınan ve en çok kullanıcıya sahip görüntü izleme platformu demek, o denli zannediyoruz ki yanlış bir tabir olmayacaktır. Bununla birlikte Google, YouTube’un bu unvanını koruyabilmesi ve hatta daha da belirginleştirebilmesi için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Tıpkı uygulamaya çıkarılan yeni özellik üzere.

Google tarafından duyurulan yeni özelliğe nazaran, artık cep telefonunuzdan bir görüntü izlemeye başladığınız fakat yarıda bıraktığınız vakit kelam konusu görüntüye bilgisayarınız üzerinden de erişebilecek ve kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bunun için, tarayıcınızdan YouTube’a girdiğiniz vakit, sağ üst köşedeki küçük fotoğraf boyutlarında olan duraklatılmış görüntünüze tıklamanız kâfi olacak.

Youtube beklenen özelliğini kullanıma sundu!

Bununla birlikte bu özelliği daha manalı kılan bir öteki ayrıntı ise, Google’ın bu yeni özelliğini yalnızca YouTube Premium kullanıcılarına sunmak yerine, ücretli-ücretsiz bütün Youtube kullanıcılarının beğenisine sunacak olması. Fakat kelam konusu özelliği kullanmak istiyorsanız, bir mühlet daha beklemeniz gerekebilir.

Bu durumun sebebi ise, YouTube için getirilen bu yeni özelliğin şimdi hudutlu sayıda ülkede deneme evresinde olduğu ve fakat bir iki ay içerisinde ülkemizde hizmete sunulacağı düşünülmesidir. Son olarak YouTube Premium kullanan kullanıcıların, artık bilgisayarlarından izledikleri YouTube görüntülerini istemeleri halinde bilgisayarlarına indirebileceklerini ve internetin olmadığı bir ortamda gönül rahatlığıyla oynatabileceklerini de hatırlatalım.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Whatsapp profili nasıl düzenlenir? Çok basit!

WhatsApp’ta Ayarlar’a giderek profil fotoğrafınızı, isminizi ve hakkımda bilginizi düzenleyebilirsiniz. Birkaç kolay adım ile bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir