Ağlama Anne 9. Bölüm Fragmanı
Ağlama Anne 9. Bölüm Fragmanı

Ağlama Anne 9. Bölüm Fragmanı izle

Ağlama Anne 9. Bölüm Fragmanı izle

Süreç Film’in İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu ile birlikte yaptığı Ağlama Anne dizisinin yönetmenliğini Gümüş, Karayılan, Acemi Cadı, Meryem gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Feride Kaytan yapmakta. Bu enfes dizinin senaryosunu da Serdar Oğuz kaleme alınmaktadır.

Oyuncu kadrosunda bulunan; Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Ekin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora, Turgay Kantürk, Nihal Koldaş ve Hüseyin Soysalan gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi 07 Ekim 2018 Pazar tarihinde ilk bölümü ile seyirciyle buluştu.

AĞLAMA ANNE KONUSU NEDİR ?

Alev ve Damla birbirlerinin tam tersi olan iki kız kardeştir. Üniversite dönemlerinde Adnan ile yapmış olduğu tek gecelik hata sonucu hamile kalan Alev, çocuğunu kucağına aldığında onu öldürmek ister. Damla ise daha yaşamının baharında 18 yaşındayken ablasının çocuğunu evlat edinir. Bu esnada Alev hapishaneye girmiştir. Damla, evlatlık olduğunu, annesi değilde teyzesi olduğunu bir kere bile Zeynep’e söylememektedir. Ancak Alev hapishaneden çıkıp, Adnan’ın babası öldü sandığı torununun yaşadığın ve oğlunun bilmesini engellemek için uğraşana dek.

AĞLAMA ANNE OYUNCULARI KİMLER ?

Birce Akalay (Alev Fırıncıoğlu)

Alev, gençlik döneminde Adnan’la yaptığı tek gecelik hatanın sonucunda hamile kalarak fazlasıyla öder. Henüz lisede okuduğundan çocuğu aldıramaz. Kürtaj süresi de geçtiğinde bebeği okulun tuvaletinde gizli saklı doğurur ve bebeği çöpe atar. Fakat bebek umulmadık bir şekilde yaşamaktadır. Bebeğini öldürmeye teşebbüsten bir anda kendini hapishanede bulur.

Özlem Yılmaz (Damla Fırıncıoğlu)

Damla, henüz 18 yaşındayken kız kardeşinin kimden olduğunu bilmediği bebeğini evlatlık alır. Anneliğin doğurmak ve sütünü emzirmek olmadığını hayatını harcayarak büyüttüğü kızı Zeynep’i yetiştirirken bütün herkese göstermiştir. Ailesi, babası belli olmayan Zeynep’i kendilerine ait hissetmemiş, sürekli Damla’yı dışlamıştır.

Cansel Elçin (Adnan Alan)

Adnan, 20 li yaşlarının başlarında Alev ile bir yaz tatilinde yolu kesişmiş ve alkolün de verdiği etki ile bir gecelik ilişki yaşamıştır. Sabah uyandığında yaptığı hatanın farkına vararak oradan uzaklaşmış ve birkaç gün içinde eğitim almak için Amerika’ya gitmiştir. Senelerce bir gecelik ilişkisinden çocuğu olduğunu bilmeden yaşamış, seneler sonra kendine bir yaşam kurmuştur. Bir gün yolları Damla ile kesişmesine kadar.

Sezin Akbaşoğulları (Özlem Alan)

Özlem, annesiz büyümüş, dışarıdan muhteşem gözüken fakat içerisinde intihara meyilli olan ve değişken bir ruh haline sahip,  tüm yaşamını kocası Adnan’a endekslemiş olarak yaşayan ve onu yalnızca Adnan’ın görmesini isteyen saplantılı bir kadındır.

Selim Bayraktar (Ali Osman)

Ali Osman, yokluktan gelmiş Anne ve babası olmadan kendini eğitmiş, sözünün hatırı sayılır büyüklükte bir iş adamı olmuştur. Kesin prensipleri vardır ve hayatta herkese karşı mesafelidir. Tek bir kişinin bir sözü onu yerle bir eder. Alev ise onun en büyük zaafıdır.

Ekin Mert Daymaz (Mert Bayer)

Mert, Özlemin erkek kardeşidir. Babasının onun için çizdiği yolu istemeyip, kendisi için en iyisi olduğunu düşündüğü sanat tarihi bölümünü okumaya karar verir. Aynı anda Zeynep’in en yakın arkadaşı da olacaktır. Bilgili ve başarılı Mert’in Zeynep için yapmayacağı şey yoktur.

Aslıhan Malbora (Zeynep Fırıncıoğlu)

Zeynep, Alev’in öldürmek için çöpe atmış olduğu yaşama şans eseri tutunan bir bebektir. Onu büyüten annesi Damla’yı öz annesi diye bilmektedir. Babasının annesi kendisine hamileyken öldüğünü bilmektedir. Üniversitede Edebiyat bölümünü tam burslu olarak okuyan akıllı ve olumlu düşünen, karıncayı bile incitemeyecek kadar naif yürekli bir kızdır.

Turgay Kantürk (Çetin Alan)

Çetin, Adnan’ın babasıdır. Senelerce Zeynep’ten haberdar olmamış, varlığını öğrendiği ilk andan itibaren oğlunun hayatına girmesine engel olmaya çalışan bencil bir adamdır.

Ağlama Anne 9. Bölüm Özeti Nedir ?

Ağlama Anne son bölümü ile 02 Aralık Pazar günü atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Ağlama Anne 9 bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Ağlama Anne 9. Bölüm Fragmanı izle

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir