İkr Memo Can 5. Bölüm Fragmanı
İkr Memo Can 5. Bölüm Fragmanı

İkizler Memo Can 10. Bölüm Fragmanı izle

İkizler Memo Can 10. Bölüm Fragmanı izle

İkizler Memo Can dizisinin Konusu; Henüz anne karnındayken kötü kaderleri yazılmış, birbirinden ilk nefeslerinde ayrı kalmış tek yumurta ikizleridir. Memo daha üvey evlat olduğunu bilmediği bir aileyle 12. senesini doldurmuş, fakir ancak mutlu bir aile bağı içinde, anne, dayı ve anneannesi ile yaşamını sürdürmektedir. Can ise; yaşamındaki insan kalabalığının içinde yalnız, annesiz hayatını sürdürmektedir. Babasının ona sunmuş olduğu bütün imkanların onda oluşturduğu mutsuzluğu bastırmak için çaba sarfederken günün birinde tamda tesadüf denilebilecek bir olayla Memo ile karşılaşırlar. Memo ve Can’ın öyküsü tam olarak bu aşamada başlar ki, sırlar ufak ufak açığa çıkacak iki yarım elma bir bütünü oluşturacaktır. Memo Caneri (Emir Berke Zincidi); Can Alkanlar’ın tek yumurta ikizi. Oturdukları semtin tatlı ve şirin belası. Seneler önce Üvey babası tarafından kaçırılıp, üvey annesi Melek’in kucağına verilmiş.

Annesine yardım edip, yükünü hafifletebilmek için küçük yaşı ile elinden geldiğince her işi yapan, yaramaz fakat merhametli bir çocuk. Can Alkanlar; Memo Caneri’nin tek yumurta ikizi. Yaşam şartları, babasının sunmuş olduğu imkanlar, bakıcılar ve özel okullar sayesinde yaşına oranla oldukça zeki olan bir çocuk. Annesinin öldüğünü sanarak hep bir yanı eksik. Dedesi Mümtaz ile yaşadığı saatler onun için yalnızlığından tek kaçış yolu. Melek Caneri (Nehir Erdoğan); 35 yaşında kendi gençliğinden kocası sebebiyle vazgeçmiş, 12 sene önce ilk doğumunda bebeğini kaybetmiştir. Kocasının satmak için kaçırmış olduğu bebeği kendi bebeğinin yerine koyarak Memo’ya annelik yapmıştır. Osman Caneri (Özgürcan Çevik); Melek’in 28 yaşındaki, gamsız bir o kadar da sevgi dolu olumlu bir insan. Ablası ve yeğenine çok düşkün. İleriye dönük tek hedefi de Yaren ile evlenmektir. Onur Alkanlar (Burak Hakkı); Memo ve Canı’ın babası. 40 yaşında. Daha 20’li yaşlarında çocuklarından bir tanesinin kaçırılması ile hayatı berbat olmuş bir mimar.

İkizler Memo Can 10. Bölüm Özeti Nedir ?

İkizler Memo Can yeni bölümüyle 29 Aralık Cumartesi günü Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan İkizler Memo Can 10. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

İkizler Memo Can 10. Bölüm Fragmanı izle

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Gülperi 12. Bölüm Fragmanı

Gülperi 16. Bölüm Fragmanı izle

Gülperi 16. Bölüm Fragmanı izle Tims ve B Yapım’ın Show TV’ye hazırladığı Gülperi dizisinin baş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir