Alcatel’den sudan ucuz telefon geliyor: Alcatel 1 (2021)

TCL, yeni cep telefonu modeli Alcatel 1 (2021)’i tanıttı. TCL Communication Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Stefan Streit, bahisle ilgili şunları söyledi: “Yeni Alcatel 1 akıllı telefonumuzla TCL olarak tüketicilerin gereksinimlerinden fazlasını veren telefonlar sunmaya devam ettiğimizi gösteriyoruz. Daima olarak herkes için keyifli anlar yaratan yeni eserler geliştiriyoruz. Alcatel 1, en uygun fiyatlı akıllı telefonları büyük pahayla sunma taahhüdümüzü bir defa daha gözler önüne seriyor.”

Alcatel 1 kullanıcıların bir akıllı telefonda gereksinim duyduğu temel özelliklerin tamamını kompakt ve şık bir dizaynda sunuyor. Dört çekirdekli bir çip setinden güç alan Alcatel 1‘de kullanıcıların uygulamalar ortasında süratlice ve kolaylıkla geçiş yapabilecek yüksek performansa sahip olması için Android 11 (Go sürümü) bulunuyor.

5 inç 18:9 ekrana sahip Alcatel 1, rahat ve yuvarlak bir tutuş sağlayan kavisli çerçevesiyle hareket halindeyken görüntü izlemek için ülkü bir kullanım sunuyor. Gerideki ince oymalı doku, kaymayan ve parmak izi bırakmayan bir yüzeyin yanı sıra telefonun şık estetiğini tamamlayan hareketli bir ışık efekti sağlıyor.

Alcatel 1 akıllı ve kolay kullanıcı tecrübesi düşünülerek oluşturuldu. Fotoğraf çekerken yüz takibi, kullanıcıyı ve arkadaşlarını odakta kalmasını sağlıyor. Göz Rahatlığı modu da ekrandan gelen mavi ışık ölçüsünü azaltarak gözün yorulmamasına yardımcı oluyor.

Alcatel 1 fiyatı

Ağustos 2021’de Avrupa’da satışa çıkacak olan Alcatel 1, siyah ve mavi renk seçenekleriyle geliyor. Avrupa fiyatı 59 Euro olarak açıklanan telefonun fiyatının Türkiye’de 1500 TL civarında olması bekleniyor.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Bu Xiaomi modellerinin fiyatı dibe vurdu! Kaçırmayın!

Fiyat performans eserleri denilince akıllara son vakitlerde yalnızca bir marka geliyor: Xiaomi! İşte son devirde fiyatı düşen Xiaomi modelleri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir