Dudak uçuklatan fiyatı ile Battlefield 2042 tanıtıldı!

Oyunun oldukça uzun fragmanı serinin klasik tutkunlarını pek hoşnut etmese de yeni kuşak oyuncuları memnun edecek birtakım ayrıntılar içeriyor. Örneğin fragmanda iki uçak birbiri ile savaş ederken pilotlardan biri uçaktan atlayıp elindeki silah ile başka uçağı vuruyor. Buraya kadar olanlara ‘normal’ diyorsanız bir sonraki sahneyi bekleyin: Pilotumuz uçağı vurduktan sonra tekrar kendi uçağına biniyor.

Aksiyon dolu bu fragmana nazaran Battlefield 2042 çağdaş bir dünyada geçecek. Örneğin fragmanın içinde robot köpekler de görüyoruz. Yani seride günümüze bir dönüş olmuş.

Battlefield 2042 çıkış tarihi ve fiyatları

Oyun hem PC hem PlayStation hem Xbox sürümleri ile karşımızda olacak. 22 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürüleceği açıklanan oyunun PC sürümünün fiyatı 419,99 Tl olarak belirlendi. Elbette bu standart sürümün fiyatı. Gold Edition sürümü 599,99 ve Ultimate Edition sürümünün fiyatı ise 799.99 TL olarak Steam ve Epic Games’te ön siparişe açıldı.

Oyunun Xbox sürümü ise Xbox One için 499,99 TL iken Series X ve S için fiyat 503,99 TL olacak. Gold Edition‘da bu sayı 699,99, Ultimate Edition‘da ise 899,99 TL’ye yükseliyor.

Oyun PlayStation’da ise standart sürüm için 500, Gold Edition için 700 ve Ultimate Edition için 900 TL olacak. Görüldüğü üzere Battlefield 2042 oyunun fiyatı benzerlerinde olduğu üzere almış başını gidiyor.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Call of Duty’nin Yeni Cadılar Bayramı Etkinliğinde Tanıdık Bir Yüz!

Oyun dünyasının en sevdiği mevsim yaklaşıyor. Güzelden güzele Cadılar Bayramı havasına girmeye başlayan oyunlar kervanına Call of Duty de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir