Arka Sokaklar 497. Bölüm Fragmanı
Arka Sokaklar 497. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 501. Bölüm Fragmanı izle

Arka Sokaklar 501. Bölüm Fragmanı izle

Cuma akşamları Kanal D ekranlarında olan Arka Sokaklar dizisi uzun zamandır seyircisi ile birlikte. İlk kez 2006 senesinde yayınlanmaya başlamış olan Arka Sokaklar dizisi, uzun zamandır ekranlarda kalmayı başaran nadir dizilerden birisi oldu. Kısa zamanda başarısını kanıtlayan Arka Sokaklar ekibi yalnızca polisiye bir dizi gibi değil aynı zamanda da koskoca bir aile olarak ekranlara gelmeye devam ediyor.

Kocaman bir şehir ve o şehrin de kahramanları. Arka Sokaklar, İstanbul Asayiş Şube bünyesinde görevlendirilen bir ekibin öyküsünü anlatıyor. Bazı zamanlar hüzünlendiren bir öykü olsa da çoğunlukla koca yürekli polislerimizin başarılarını gözler önüne serer. Ekibin babası diye bilinen Rıza Baba, sürekli yol gösteren kişi olacaktır. Her şekilde sevinç ve zorluklara beraber göğüs gereceklerdir. Çoğu zaman Arka Sokaklar ekibinden ayrılanlar olsa da dizi, hiçbir zaman bütünlüğünü kaybetmeyip, seyircisinin her bölümde ekranlara kilitlenmesini başardı.

Çok sevilen dizi Arka Sokaklar ekibi içerisinde, Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz, Özlem Çınar, Nazlı Tosunoğlu, İpek Yaylacıoğlu Usta, Hülya Kalebayır Çelik, Merve Oflaz, Can Başak, Boğaç Aksoy, Başak Atıcı, Kerimhan Duman, Manolya Aşık, Yüsra Geyik, Onur Bay, Furkan Göksel, Tunç Oğuz, Beste Seyhan Şamcı, Melisa Şalgam,  Efe Günay, Kaan Uslu gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Arka Sokaklar 501. Bölüm Fragmanı izle

Arka Sokaklar karakterleri kimlerdir ?

Rıza Soylu (Zafer Ergin); Arka Sokaklar dizisinin babası Rıza Baba, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube emniyet amiridir. Ekibin yönetmeni konumundaki Rıza Baba, mesleği ve ailesi için nefes almaktadır.

Mesut Güneri (Şevket Çoruh); Arka Sokaklar ekibinin önemli komiserlerinden birisi. Daha önce Doğu görevinde bulunan Mesut komiser, oğlu Tunç ile zorlu bir yaşamda mücadele etmektedir. Ekipte oldukça sevilen kişiler arasında yer alan Mesut, mesleğinde çok fazla sert bir polis olarak tanınır.

Hüsnü Çoban(Özgür Ozan); Arka Sokaklar ekibinin en eski komiserlerden birisi. Sevecen kişiliğiyle dikkat çeken Hüsnü komiser, beş çocuğu ve eşi Suat ile geçinmeye çalışmaktadır. Hüsnü Çoban’ın bir türlü aksilikler peşini bırakmaz. Her şeye rağmen çocukları için hiçbir zaman yılmayacaktır.

Ali Akdoğan(Alp Korkmaz); Ekibin genç komiserlerinden Ali, Rıza babanın kızı ile evlenir. Ekipte keskin nişancı olarak görevlendirilir.

Selin Koçoğlu(Oya Okar); Arka Sokaklar ekibinin başarılı ve güzel komiserlerinden birisi.

Nazike(Nazlı Tosunoğlu); Nazike, Hüsnü Çoban’ın tatlı belası. Suat’ın teyzesi olan ve aynı evde yaşayan Nazike, zaman zaman Hüsnü Çoban’ı çileden çıkarsa da ailenin vazgeçilmezidir.

Pınar Soylu(İpek Yaylacıoğlu); Rıza Baba’nın güzel kızı. Rıza Baba’nın ekibinden Ali’ye aşık olur ve evlenirler. Evliliklerinden bir çocukları vardır.

Zeliha Çoban(Yüsra Geyik); Hüsnü Çoban’ın büyük kızı. Adeta dizide büyüyen Zeliha, hem güzelliğiyle hem de karakteriyle dikkat çekiyor.

Tekin Çoban(Onur Bay) ve Metin Çoban(Furkan Göksel); Hüsnü Çoban’ın oğulları.

Arka Sokaklar 501. Bölüm Özeti Nedir ?

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 28 Aralık Cuma günü Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Arka Sokaklar 501. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Arka Sokaklar 501. Bölüm Fragmanı izle

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir