Battlefield 2042 için nihayet tarih verildi!

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından Battlefield 2042 için nihayet tarih verildi. Oyunun beta programı Ekim ayının başlarında gerçekleşecek. Bu periyotta oyunu ön siparişle satın alan ya da oyunun koduna sahip olan bireyler oyunu deneyimleme fırsatı elde edecek.

Yayıncılığı Electronic Arts tarafından yapılan ve DICE tarafından geliştirilen Battlefield 2042, bu yıl oyuncuların dört gözle beklediği oyunlar ortasında yer alıyor. Serinin öteki 2 oyunu geçmiş vakitlerde geçiyordu. Battlefield 2042 ise gelecekte geçecek. Oyun tam sürümüyle 19 Kasım’da karşımıza çıkacak.

Battlefield 2042 için beta sürüm tarihi verildi!

Oyun tam sürümünden evvel beta sürümüyle oyun severlerin karşısına çıkacak. Oyunu deneyimleme talihi elde edilmesi açısından beta sürümün ehemmiyeti var diyebiliriz. Beta sürüm sayesinde oyunun ikonik Conquest modu da deneyimlenebilecek. Oyunun ön indirimleri 5 Ekim tarihinde başlayacak. Oyunu ön siparişle alan oyun severler 6 Ekim’de erken erişimle oyunu piyasaya sürülmeden deneyimleme fırsatını elde edecek. Açık beta sürümü ise 8 Ekim’de başlatılacak. Erken erişim ve açık beta programları 9 Ekim’e kadar açık tutulacak lakin 10 Ekim’de bu programlar sonlandırılacak.

Yani, oyunu piyasaya sürülmeden evvel deneyimlemek isterseniz kesinlikle bu fırsattan yararlanın. Oyunun tam sürümünün çıkış tarihi ise daha evvelki bir tarihte olacaktı lakin Kasım ayına ertelendi. Siz Battlefield oyununu seviyor musunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Call of Duty’nin Yeni Cadılar Bayramı Etkinliğinde Tanıdık Bir Yüz!

Oyun dünyasının en sevdiği mevsim yaklaşıyor. Güzelden güzele Cadılar Bayramı havasına girmeye başlayan oyunlar kervanına Call of Duty de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir