Bir Litre Gözyaşı 8. Bölüm Fragmanı
Bir Litre Gözyaşı 8. Bölüm Fragmanı

Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm Fragmanı izle

Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm Fragmanı izle

Med Yapım ile MF Yapım ortaklaşa yapımı olan Kanal D‘ye hazırlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncuları Miray Daner, Sanem Çelik, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu. ekip kadrosunda olan oyuncularsa Helin Kandemir, Görkem Mete Demir, Revna Çolak gibi başarılı isimler. Yaşanmış bir hikayeden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı sezonun en dikkat çeken dizileri arasında bulunuyor.

Bir Litre Gözyaşı konusu nedir ?

İlgi ve sevgiyle ailesinin yetiştirdiği Cihan’ın tek hedefi istediği üniversiteyi kazanmak. Lise eğitimini bitirdikten sonra hayalini kurduğu üniversiteyi de kazanan Cihan, yeni okulunda önceleri hiç hissetmediği bir duyguyu tadar. Bunun adı “aşk“. İlk kez aşık olan ve yaşama yeniden başladığını hisseden Cihan, tedavisi mümkün olmayan hastalığa yakalanmıştır. Cihan’ın hastalığından ilk bilen kişi olan annesi Figen ve babası Muzaffer’dir. Kızlarının tedavisi için araştırmalarda bulunan Yürekli ailesi ne yazık ki olumlu bir tedavi yöntemine ulaşamaz ve yaşamlarının yettiği kadar kızlarının güzel ve hak ettiği yaşamı yaşaması için çaba göstereceklerdir.

Bir Litre Gözyaşı Oyuncuları kimler – Kim kimdir?

Miray Daner – Cihan Yürekli
Cihan daha 18 yaşında. Yürekli ailesinin en büyük çocuğu. Güzelliği ve ağır başlı oluşuyla dikkat çekiyor. Hayalini kurduğu üniversiteyi kazanmıştır ve hayatında ilk kez hissettiği aşk duygusunu tadar. Tedavisi mümkün olmayan bir hastalığa yakalanan Cihan’ın yaşamı bir anda değişecektir.

Sanem Çelik – Figen Yürekli
Muzaffer’in eşi, Cihan’ın annesi ve 40 yaşındadır. Güzelliği ayrıca yardım severliği ile biliniyor. Elinden hemen hemen her iş geliyor. Hayatta almış olduğu tüm kararları bir başına almış ve bu kararlar ile başına gelen sorunları da çözmeyi bilmiştir. Figen 4 çocuk annesi ve sağlık görevlisi olarak çalışıyor. Eşine ve çocuklarına sürekli sevgiyle yaklaşan Figen’in ailesi için yapamayacağı hiçbir şey yok.

Tolga Tekin – Muzaffer Yürekli
Yürekli ailesinin direği. 42 yaşındadır. Etrafındaki herkes tarafından sevilen, sevecen, yardım sever, muzip bir insan. Eşine deliler gibi aşık. Figen ve ailesinin mutlu olması için kendi rahatından ödün veren, yaşamını ailesine adamış bir adam Muzaffer.

Helin Kandemir – Elif Yürekli
Elif daha 15 yaşında. Yürekli ailesinin en huysuz kişisi diyebiliriz. Cihan kadar kabiliyetli ve başarılı değil. Bazı zamanlar ablasını kıskanan bu sebeple kendisini sürekli ön plana çıkarmaya çalışan Elif, sorumlu olduğu şeylerden kaçıyor ve yaşamı akışına bırakmayı tercih ediyor.

Görkem Mete Demir – Deniz Yürekli
Deniz, 12 yaşında olup ailenin tek oğlu. Ergenlik çağına girmek üzere olan Deniz’in hiç bir şey umurunda olmuyor. Aklı akranlarının da olduğu gibi futbol, futbolcular ve oyunlarda, derslerini hiç umursamıyor.

Revna Çolak – Eda Yürekli
Yürekli ailesinin sevinç kaynağı, ailenin en minik ferdi. İlgi ve sevgiyle büyütülmüş olan Eda ailesine çok bağlı.

Mert Yazıcıoğlu – Mahir Yetkin
Mahir daha 19 yaşında. Cihan ile birlikte aynı üniversiteye gidiyorlar. Cihan’ın önceleri en yakın arkadaşı daha sonraları ilk aşkı olacaktır. Yaşıtlarının tersine olgunluğu ve sessizliği çevresinde tuhaf görülse de Cihan’ın her şeyi olacaktır.

Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm Özeti Nedir ?

Bir Litre Gözyaşı yepyeni bölümü ile 01 Aralık Cumartesi günü Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Bir Litre Gözyaşı 9. bölümünde, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm Fragmanı izle

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir