Bir Zamanlar Çukurova 12. Bölüm Fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 12. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 15. Bölüm Fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova 15. Bölüm Fragmanı izle

1970’li yılların Adana’sında yaşanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir aşk hikayesini ekranlarımıza taşıyor. Bir tarafta annesiz ve babasız büyümek zorunda kalmış olan Yılmaz, diğer tarafta kumarbaz abisine para bulabilmek için terzinin yanında çıraklık yapmakta olan Züleyha’nın birbirlerine hissettikleri aşk.

Birbirlerine çok büyük bir tutku ve aşk ile bağlanmış olan Yılmaz ve Züleyha’nın yaşamı sıradan bir günün gecesinde de alt üst olur. Aceleyle İstanbul’dan Adana’ya taşınmak zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir iş bulurlar ve çiftlikte hayatlarını sürdürmeye başlarlar.

İstanbul’da başlamış olan hikaye Adana’da devam edecektir ve Züleyha’nın çiftlik sakinlerine söylemiş olduğu yalan hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova’da oyuncuları kimdir ?

Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova’nın en zengin ailelerinin başında olan Demir Yaman’ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir’den kıymetli hiç bir şeyi yok. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi sebebiyle bir gün tehlikeli bir oyun hazırlar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı hiçbir şey yok. Malda mülkte gözü yok. Tek arzusu Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva kurmak. Fakat bir gün hiç istemediği bir şeyi yapmak zorunda kalır ve elini kana bular. Hayatı tamamen değişen Yılmaz’ı, içine düşmüş olduğu hayat bambaşka yollara sürükler.

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova’nın tek hükümdarı olmak. Para hırsı gözünü kör etmiştir, istekleri için yapamayacağı hiçbir şey yok fakat Demir’in babasından kalan toprakları miras bırakabileceği bir evladı da yok. Çiftliklerinde işe başlamış olan Züleyha’yı görür görmez aşık olan Demir’i aşk değiştirebilecek mi ? Hündar hanım oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek ?

Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle etrafındaki herkesi büyüleyen, malda mülkte gözü olmayan, hayattan tek isteği Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva kurmak. Abisinin hatası sebebiyle hayatı alt üst olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana’ya taşınır ve gideceği yerde daha da zor kararlar vermek zorunda kalır.

Bir Zamanlar Çukurova 15. Bölüm Özeti Nedir ?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle 19 Aralık Perşembe günü atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova 15. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Bir Zamanlar Çukurova 15. Bölüm Fragmanı izle

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir