Bizim Hikaye 2017 49. Bölüm Fragmanı
Bizim Hikaye 2017 49. Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye 51. Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye 51. Bölüm Fragmanı izle

Yeni sezon ile ekranlara tekrardan gelmeye başlayan Bizim Hikaye dizisi, yeni bölümleriyle izleyenlerin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Fox tv’nin başarılı dizisi Bizim Hikaye, ilk defa Eylül 2017 tarihinde ekrana gelmişti. Başarılı senaryosuyla ve geniş kadrosu ile dikkatleri üstüne çekmiş olan Bizim Hikaye dizisi, reyting sıralamalarında da ilk sıralara oturdu.

Bizim Hikaye’de, zar zor geçinmekte olan Filiz ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Kardeşleri ve babası ile birlikte yaşayan Filiz, evin bütün tertibinden sorumludur. Annelerinin bırakıp, gitmesiyle hem kardeşlerine hem de alkolik babasına bakmak mecburiyetinde kalan Filiz, yaşamını kardeşlerine adamıştır. Ev harici yalnızca bir arkadaşı olan Filiz, bazen Tülay ile dertleşir. Geçen süre içinde, Filiz’e ilk görüşte tutulan Barış, onu etkileyebilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Alkolle hayatta kalan babaları Fikri’ye rağmen o işten bu işe koşturan Filiz, bu yoğunluğun arasında Barış’a olan ilgisini ve aşkını bir türlü kabul edemez. Sonraları annesi Şükran’ın eve geri gelmesinin ardından Filiz evden ayrılır.

Med Yapım’n yapımcısı olduğu Fox Tv dizisi Bizim Hikaye geniş kadrosuyla da dikkatleri üzerine topluyor. Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz’in oynadığı başarılı olan dizi Bizim Hikaye’de, Reha Özcan, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Ömer Sevgi gibi oyuncular da oynuyor. Beğenilen dizi Bizim Hikaye, yeni bölümleriyle Perşembe günleri saat 20:00’de ekranlarda olmaya devam ediyor.

Bizim Hikaye dizisi karakterleri kimler

Filiz (Hazal Kaya); Evin bütün sorumluluğunu üstlenen Filiz, alkolik olan babası ve kardeşleri ile ilgilenmek zorundadır. Yalnızca annelik değil bir bakıma da babalıkta yapmaya çalışan Filiz, hem evin tertibini hem de maddi sıkıntısını üstlenmektedir. Kardeşlerinin iyi yaşaması için kendini unutan Filiz, babasının bütün zorbalıklarına karşın kardeşleri için sabretmektedir.

Barış (Burak Deniz); Hiç umulmadık bir zamanda Filiz ile karşılaşarak aşık olan Barış, çok zeki ve özgüveni yüksek bir kişiliğe sahiptir. Kendi ayakları üstünde durmaya çalışan genç, Filiz’i görür görmez vurulur. Ancak Filiz’in güvenini kazanmak çok zor olacaktır.

Fikri (Reha Özcan); 6 çocuğun babası Fikri, tam anlamıyla alkoliktir. Eve körkütük olmadan gelmeyen Fikri, babalıktan habersizdir. Filiz’in evin ve kardeşlerinin mesuliyetini üstlendiğini görmüş olan baba, her eline geçen fırsat ile kavga çıkarmaktan geri kalmaz.

Rahmet (Yağızcan Konyalı); Ailenin oldukça zeki genci Rahmet, lise son sınıf öğrencisidir. Para kazanmak için her yolu deneyen Rahmet, kardeşleri uğruna ablası Filiz’e de yardımcı olur.

Hikmet (Nejat Uygur); Babasıyla sürekli tartışan Hikmet, evi bırakıp giden annesine aşırı benzer. Eve maddiyat anlamında destek olmak için markette çalışıyordur.

İsmet (Ömer Sevgi); Saçları ile dikkatleri üstüne çeken İsmet, evin hem en küçük çocuğu hem de en sessiz kişisidir.

Bizim Hikaye 2017 51. Bölüm Özeti Nedir ?

Bizim Hikaye yeni bölümü ile 13 Aralık Perşembe günü Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Bizim Hikaye 51. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir