Çukur 45. Bölüm Fragmanı
Çukur 45. Bölüm Fragmanı

Çukur 45. Bölüm Fragmanı izle

Çukur 45. Bölüm Fragmanı izle

Pazartesi günleri Show Tv kanalında yayınlanan Çukur, ilk bölümünden bu yana izleyicisinden tam not almayı başardı. Baş rollerinde Aras Bulut İynemli’nin olduğu dizide aksiyon haricinde aşk dolu sahnelerde bulunmakta. İstanbul’un en sıkıntılı mahalleleri içinde olan Çukur’u zor günler beklemektedir. Çok ilginç bir konusu olan Çukur dizisinde, Yamaç seneler önce Çukur’u ve ailesini arkada bırakarak yeni bir yaşam kurmuştur. Bir gece karşısına çıkmış olan Sena’yı gören Yamaç, o gece sonsuz aşkını bulduğunu düşünmektedir. Henüz birbirlerini tam olarak tanımayan ikili hayallerinin ardından koşmaya başlarlar. Fakat Yamaç ve Sena’nın tehlikeli mazisi hayallerini gerçekleştirmelerine engel olacaktır. Masal konusu gibi devam eden bir aşkın sonunu Yamaç’ın ailesi bozar. Fakat Sena, normalde neler olduğunu bilemez. Bu gizemli hikayenin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk bulunmakta.

İlk görüşte aşk kelimesini tam olarak yaşayan Yamaç ve Sena’nın Paris’te geçirdiği romantik zamanlar, ekranlarda büyük ilgi gördü. Henüz 4-5 gündür birbirlerini tanıyan Yamaç, Sena’ya evlilik teklifi edip, hayatlarının en mutlu anlarını yaşamalarını sağlar. Çukur, İlk bölümüyle ekran başındakilerden gerek reyting sonuçlarında gerekse sosyal medya da çok fazla ilgi topladı.

Çukur, ilk bölümüyle ekran karşısındakilere büyük bir sürpriz yaptı. Türk Sanat Müziği’nin önemli seslerinden Bülent Ersoy, diziye özel fasıl yaparak diziye renk kattı. Senaryosunun Gökhan Horzum’a ait olduğu Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda, başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka gibi önemli isimler yer alıyor.

Çukur dizisi karakterleri kimlerdir ?

Yamaç Koçovalı ( Aras Bulut İynemli); Koçovalı ailesinin kimyager oğludur. Aynı zamanda da müzisyenlik ile uğraşan Yamaç, seneler önce ailesinden ve Çukur’dan ayrılmış fakat daha sonra ailesinin ve Çukur’un tehlike içinde olduğunu öğrenmiş ve geri dönmek zorunda kalmıştır.

Sena Koçovalı (Dilan Çiçek Deniz); Bir kaç gün önce tanıştığı Yamaç’la evlenen enerji dolu ve bir o kadar da alımlı bir genç kız. Koçovalı ailesinin Yamaç ile olan ilişkisinin üzerine gölge gibi düşmesinin ardından tüm gerçekleri öğrenir.

İdris Koçovalı (Ercan Kesal); Çukur mahallesini yöneten ve ailenin reisidir. Ailesini ve Çukur’u koruyabilmek adına elinden geleni yapmıştır. İdris Koçovalı, aynı zamanda Yamaç’ın da babasıdır.

Sultan Koçovalı (Perihan Savaş); İdris Koçovalı’nın karısı. Ailede sözü geçen Sultan hanım, kendisini çocuklarına adamıştır.

Kahraman Koçovalı (Mustafa Üstündağ); Koçovalı ailesinin oğullarından birisidir.

Selim Koçovalı (Öner Erkan); İdris Koçovalı’nın üçüncü oğlu. Enerji dolu kişiliğiyle ailenin küçük oğludur.

 

Çukur 45. Bölüm Özeti Nedir ?

Çukur yeni bölümü ile Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Çukur 45. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir