Fiyatı düşen Samsung modelleri! Daha ucuzunu bulamazsınız!

Sizler için son periyotta fiyatı düşen tüm Samsung modellerini bir ortaya getirdik! İşte fiyatı düşen, indirime giren Samsung modelleri!

Türkiye’de Xiaomi ile birlikte en çok telefon satan marka olan Samsung, geniş bir eser yelpazesine sahip. Güney Koreli teknoloji devi bilhassa giriş düzeyi aygıtlarda rakipsiz pozisyonda diyebiliriz. Şayet 2500 TL altına yeni bir aygıt alacaksanız Samsung’un geniş model yelpazesine kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz.

Malum günümüzde artık 3000 TL altına yanlışsız düzgün bir telefon bulmak çok da kolay değil. Hasebiyle uygun fotoğraf çeken, şarjı uzun giden, performansı yüksek bir telefon almak istiyorsanız en az 4000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Ama bana ortalama bir telefon kâfi, o denli fotoğrafla, oyunla çok fazla işim olmuyor diyorsanız son periyotta fiyatı güzelden güzele düşen Samsung modellerine kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz sizler için oluşturduğumuz listeye aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu ortada taban not olarak belirtelim. Listede yer alan modellerin hepsi Samsung Türkiye garantili fiyatlara nazaran yazılmıştır.

Galaxy A01 Core
Fiyatı: 1570 TL

Samsung Galaxy A02 32 GB
Fiyatı: 1930 TL

Samsung Galaxy A01 16 GB
Fiyatı: 1950 TL

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Bu Xiaomi modellerinin fiyatı dibe vurdu! Kaçırmayın!

Fiyat performans eserleri denilince akıllara son vakitlerde yalnızca bir marka geliyor: Xiaomi! İşte son devirde fiyatı düşen Xiaomi modelleri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir