iPhone 13 Pro Max yeterince pahalı değilmişçesine! 50 bin dolarlık versiyon geldi

iPhone 13 Pro Max, Apple’In şu ana kadarki en savlı aygıtı. Şirket artık 13 Pro Max için lüks akıllı telefon dizaynlarıyla tanınan Caviar firması ile anlaştı. Caviar, Apple’ın en yeni amiral gemisi telefonunu dudak uçuklatan bir fiyat ile tasarladı.

13 Pro Max, 18 ayar altından yapılmış bir versiyonla görücüye çıkarıldı. “Total Gold” isimli özel seride fiyatlar da görünüş kadar dikkat cazip ve tezli diyebiliriz.

18 ayar altınla kaplanmış iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 serisi bu ay tanıtıldı. Seri, aslında pek bir değişiklik sunmaması üzere durumlarla tenkit aldı. Ayrıyeten mevcut seride kimi sorunlar de kullanıcıların karşısına çıktı. Örneğin Apple Watch ile ekran kilidi açma özelliği ne yazık ki gerçek düzgün çalışmıyor. 13 serisi ile birlikte piyasaya sunulan iPad modellerinde de ekran sorunları olduğu bildirildi. Serideki en üst model iPhone 13 Pro Max en çok ilgi çeken model oldu. Olağanda aygıtın fiyatı rastgele bir versiyon olmadan dahi dudak uçuklatıyor. Lakin bu kâfi değilmiş üzere artık Caviar versiyonu geldi.

Caviar’ın hazırladığı seri, yalnızca görünüş ve tasarım olarak farklılık sunuyor. Onun dışında aygıtların donanımı ve özellikleri olağan iPhone 13 Pro Max ile birebir. 13 Pro Max için hazırlanan özel Caviar serisinden yalnızca 99 kopya üretilmiş. Altından yapılmış iPhone 13 Pro Max’in fiyatı (128 GB) Caviar’ın web sitesine nazaran 47 bin 10 dolardan başlayan fihyat etiketlerine sahip. 1 TB versiyonu ise 48 bin 80 dolara kadar çıkıyor. Siz bu tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz?

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Bu Xiaomi modellerinin fiyatı dibe vurdu! Kaçırmayın!

Fiyat performans eserleri denilince akıllara son vakitlerde yalnızca bir marka geliyor: Xiaomi! İşte son devirde fiyatı düşen Xiaomi modelleri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir