İstanbullu Gelin 64. Bölüm izle
İstanbullu Gelin 64. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 64. Bölüm Fragmanı izle

İstanbullu Gelin 64. Bölüm Fragmanı izle

Star Tv’nin başarılı dizisi İstanbullu Gelin, Faruk ile Süreyya’nın mücadele ile geçen aşk hikayesini anlatmaktadır. Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yaptığı İstanbullu Gelin dizisinde aşkın haricinde heyecan dolu dakikalar da yer alıyor. Bursa’nın bilinen ailelerinden Boran ailesi, aynı anda Boran Turizm’in de sahibidir.

Dört yüz senedir ayakta duran Boranlar Konağı ise, bugünlerde Esma Sultan ve ailesi tarafından kullanılmaktadır. Dört oğlu ile beraber yaşamına devam eden Esma Sultan, Bursa’da hatırı sayılır kişilerdendir.

Süreyya, küçük yaşlarda annesini kaybettikten sonra teyzesi Senem’le beraber yaşamaya devam ediyordur. Konsevatuar mezunu olan olan Süreyya, hiç beklemediği bir esnada Faruk Boran ile tanışır. Bu tanışma yepyeni bir aşka yelken açmıştır. Evlilik yoluna adım atan bu ikili Konağa yıldırım etkisi gibi düşecektir. Esma Sultan tarafından asla onaylanmayan bu evlilik ne kadar tutunabilecektir? Faruk’un tüm mücadelesine rağmen Esma Sultan, akla gelmeyecek planlar ile Süreyya’yı konaktan uzaklaştırmanın yollarını aramaktadır.

Aralarında Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Fatih Koyunoğlu, Fırat Tanış, Nergis Çorakçı, Neslihan Yeldan, Eren Balkan ve Pelinsu Pir gibi başarılı oyuncuların olduğu İstanbullu Gelin dizisi Cuma  günleri saat 20:00’de Star Tv ekranlarında sizlerle.

İstanbullu Gelin Karakterleri Kimlerdir ?

Faruk Boran (Özcan Deniz): Bursa’nın en büyük otobüs şirketinin sahibi. Ailenin en büyük oğlu olan Faruk, babasının ölmesinin ardından evin beyi olarak bilinir. Tesadüf eseri tanıştığı Süreyya ile olan zorlu aşkının yanı sıra birden bire yaşamlarına giren Adem Sezgin ile de mücadele edecektir.

Süreyya Deniz (Aslı Enver): Çok güzel ve bir o kadar da başarılı bir genç kız olan Süreyya, konservatuar mezunudur. Küçük yaşlarda ailesiz kalan Süreyya, teyzesi ile beraber yaşamaktadır. Bursalı iş adamı Faruk Boran ile tanışan Süreyya’nın yaşamı tamamen değişecektir.

Esma Boran (İpek Bilgin): Bursa’nın köklü ailelerinden olan Esma hanım, konağın sultanıdır. Kocasının ölümünün ardından dört oğlunu bir başına yetiştiren Esma hanımın tek amacı konağa laik bir gelin adayı bulmaktır. Fakat en büyük oğlu Faruk’un konağa getirdiği İstanbullu gelini kabullenmek asla kolay olmayacaktır.

Fikret Boran (Salih Bademci): Abisi Faruk’u hiçbir zaman kabullenemeyen, konağın ikinci oğludur. Senelerdir aşık olduğu İpek ile evlenir fakat sevgisinin karşılığını göremeyecektir. Yaptığı seçimlerle sadece abisini değil bütün aileyi etkileyecek adımlar atacaktır.

İpek Dokuyucu (Dilara Aksüyek): Esma hanımın Boran ailesine layık bir gelin olarak gördüğü oldukça güzel bir kadın. Faruk ile evlenme hayalleriyle büyüyen İpek, Süreyya’nın gelişiyle hırsını alamaz ve Fikret ile evlenmeyi kabul eder. Süreyya’nın her açığını meydana dökerek konağın huzurunu bozan İpek yaptığı seçimin sonucuna katlanmak zorunda kalır.

Adem Sezgin (Fırat Tanış): Boran ailesinin bilinmeyen oğludur. Faruk’tan ve bütün aileden almak istediği intikam peşinde ilerleyen Adem, Boran ailesinin düşmanı haline gelecektir.

 

İstanbullu Gelin 64. Bölüm Fragmanı Özeti Nedir :

İstanbullu Gelin 64. bölüm Heyecanla beklenen İstanbullu Gelin 64.bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

İstanbullu Gelin 64. Bölüm Fragmanı izle

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir