Kadın 2017 41. Bölüm Fragmanı
Kadın 2017 41. Bölüm Fragmanı

Kadın 42. Bölüm Fragmanı izle

Kadın 42. Bölüm Fragmanı izle Fox Tv‘de ekranlara gelmeye başlayan Kadın dizisi, eşini erken kaybeden iki çocuk annesi kadının oldukça zorlu geçen hayatını anlatan konuyu ele alıyor. Eşi Sarp’ın ölümünden sonra çektiği bütün zorluklara nazaran ayakta duran kadının öyküsü. Asla yanında olmamış olan annesine rağmen ailesinden umudunu kesmeyen Bahar, tek başına yaşama tutunma çabası göstermektedir. Küçük yaşta annesinin yanız bıraktığı Bahar tam yapayalnız kaldığını hissettiği anda Sarp ile tanışır. Aşık olduğu Sarp’la dünya evine giren Bahar, evliliklerinin baharında kocasının ölümü ile çocuklarıyla tek başına kalır. Eşinin yokluğunda çocuklarıyla ayakta durma mücadelesi veren Bahar, tekrardan zor halde olduğu dönemlerden birinde ailesiyle karşılaşır.

Yıllar geçmiş olsa da annesi tarafından kabul edilmeyen Bahar, çocuklarıyla fakirliğin en dip noktalarını yaşıyorlardır. Bütün bu olanlara rağmen çocuklarına karşı başı dik ve güler yüzlü duran Bahar, içten içe tükenmişliğe gidiyordur.

Çoğu zaman kocası Sarp’ın yokluğunda biçare kalan Bahar, her zaman bir yolunu bulup, tüm zorlukları alt etmeyi başarır. Kadın dizisi ekibi arasında Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ali Semi Sefil, Kübra Süzgün, Seray kaya, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Devrim Özderakın, Feyyaz Duman ve Şerif Erol’un gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un oynadığı Kadın dizisi, Salı günleri Fox Tv ekranlarında.

Kadın dizisi Karakterleri

Bahar Çeşmeli (Özge Özpirinçci); Küçük yaşlarda ailesinden ayrı düşmüş, 2 çocuklu yapayalnız bir kadındır. Hayatının aşkı Sarp’la tanıştıktan sonra sürekli hayatının en mesut anlarını yaşar. Fakat eşinin vapurdan düşmesi ile ölmesi, Bahar’ın iki çocuğu ile bir başına kalmasına sebep olur. Bu süre zarfında da bir başkasıyla evlenme fikri aklının ucundan bile geçmemektedir.

Sarp Çeşmeli (Caner Cindoruk); Evliliğinin en güzel döneminde henüz 2 çocuğuna da doymamışken vapurdan düşüp, ölmüştür. 4 sene önce rahmetli olan Sarp, oldukça maceraperest bir kişiliğe sahip dağcıdır.

Hatice Sarıkadı (Bennu Yıldırımlar); Eskiden çok mutsuz bir evlilik geçiren Hatice, kızı Bahar’ı hiçbir zaman sahiplenmek istememektedir. Kocası Enver’le yeni bir yaşama başlayan Hatice’nin bir kız çocuğu daha vardır. Uzun zaman sonra Bahar’la karşılaşan Hatice nasıl davranması gerektiğini bilemez.

 

Kadın 42. Bölüm Fragmanı Özeti Nedir:

Kadın 42. Bölüm Fragmanında Bahar eşine bir adım daha ulaşamamış daha da mühimi eşinin bulunmasını engelleyen şahısa ulaşmak üzeredir ve acı gerçekle baş başa kalır. Numaranın Şirin’den alındığını öğrenen Bahar neler bakalım yapacak? Kadın 42. son bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

Kadın 42. Bölüm Fragmanı izle

 

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir