Renault Clio fiyatlarında Ekim indirimi! Bu fiyatlara böyle dolusu yok!

Türkiye’de en çok satan arabaların başında gelen Renault Clio’nun Ekim ayı fiyatları epey cazip. Size ufak bir tavsiye. Bu fiyatları kaçırmayın.

Türkiye’de en çok satan arabaların başında gelen Clio’nun Ekim ayı fiyatları epeyce cazip. Size ufak bir tavsiye. Bu fiyatları kaçırmayın.

Türkiye’de HB tarafında en çok tercih edilen arabalardan biri olan Clio, yenilenen kasasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Geçtiğimiz yıla kadar sıfır Clio’yu 100 bin TL altında fiyatlara almak mümkündü. Lakin geldiğimiz düzeyde bu tatlı bir hayal halini aldı.

Şimdilerde sıfır bir Clio için en az 178 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. En dolu versiyonu içinse 232 bin TL’lik bir ödeme yapmanız gerekiyor. Elbette bu model için de pek çok opsiyon bahtınız var. Yani ekleyeceğini çeşitli donanımlarla 250 bin TL üzere bir fiyata büsbütün full dolu bir Clio alabilirsiniz.

Elbette bu fiyatların Ekim periyoduna özel olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Tahminen önümüzdeki aylarda bu fiyatları çok arayabilirsiniz. Bizden size ufak bir tavsiye. Şayet araba almayı düşünüyorsanız bunu çok fazla geciktirmeyin.

Joy 1.0 Sce 65 bg
Ekim ayı fiyatı: 178.000 ₺

Joy 1.0 TCe ECO 100bg
Ekim ayı fiyatı: 197.900 ₺

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Yeni Honda City için ilk zam geldi! Bu sefer üzdü

Ülkemize şimdi yeni gelen Honda City, çok geçmeden birinci artırım ile tanıştı. Arabanın yeni fiyatları ise haberimizin ayrıntılarında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir