Türkiye’de bir ilk! iPhone 13 modellerini smokinlerle teslim ettiler!

Söz konusu Apple aygıtları olduğunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri olan Troy bir prensip imzası attı. Troy’dan yeni jenerasyon iPhone modellerini ön sipariş ile satın alan ilk 100 kişi beklenmedik bir sürprizle karşılaştı.

Türkiye’de bir ilk! iPhone 13 modellerini smokinlerle teslim ettiler!

Türkiye’nin en büyük Apple Premium Reseller ‘ı Troy, iPhone 13 lansmanında bir prensip imza attı. ‘Süper güç iPhone 13’e Troy farkıyla Türkiye’de ilk sahip olanlardan biri ol’ vaadi ile yola çıkan marka, iPhone 13 ailesini herkesten evvel deneyimlemek isteyenlere, verdiği sözünü tuttu.

Troy, 24 Eylül’de ön siparişe açılan ve 1 Ekim 2021 gece 00:01 itibariyle satışa sunulan iPhone 13 ailesine özel, gece teslimatı seçeneği sundu. www.troyestore.com üzerinden ön sipariş veren ilk 100 kişiyi, iki saat içinde yeni telefonları ile buluşturdu.

Smokinli iPhone 13 Gece Teslimatı

Bolt Kargo iş birliğiyle hazırlanan kampanyada, ön sipariş veren birinci 100 kişi, 02:00’ye dek telefonlarını kapıda smokinli Bolt Kargo takımından teslim aldılar. Türkiye’de bir ilk olan bu özel teslimatlar ile Troy, müşterilerine yeniden bir ilki yaşatmış oldu.

Sen de Troy’la ilkleri yaşamak istiyorsan www.troyestore.com ‘u ziyaret et.

Bu uygulamanın muazzam bir premium hissiyatı verdiğini söyleyebiliriz. Düşünsenize bir telefon alıyorsunuz. Çıkışından 2 saat sonra smokinli kargo personeli tarafından kapınıza teslim ediliyor. Neresinden baksanız 10/10’luk teslimat.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Bu Xiaomi modellerinin fiyatı dibe vurdu! Kaçırmayın!

Fiyat performans eserleri denilince akıllara son vakitlerde yalnızca bir marka geliyor: Xiaomi! İşte son devirde fiyatı düşen Xiaomi modelleri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir