Savaşçı 55. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 55. Bölüm Fragmanı

Savaşçı 59. Bölüm Fragmanı izle

Savaşçı 59. Bölüm Fragmanı izle

Fox Tv kanalının başarılı dizisi Savaşçı, ülkenin huzuru sebebiyle görevlendirilmiş olan cesur askerlerin öyküsünü anlatılmaktadır. Dizi, Bordo Bereliler timinden oluşan çok başarılı bir timi konu alıyor. Bir çok diziden değişik bir yapıma sahip olan Savaşçı dizisi, hayatları pahasına savaşan askerlerin hayatını ele almaktadır. Vatanımızın gururu, ailelerinin can pareleri, askerlerimiz hayatlarını ortaya koyup topraklarımıza sahip çıkacak. Savaşçı dizisi, her Pazar günü saat 20:00’de FOX Tv ekranında.

Başrollerinde oynayan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un olduğu Savaşçı dizisinde Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Fırat Albayram (Üsteğmen Serdar Türkmen), Burç Kümbetlioğlu (Başçavuş Bayram Bayat), Alican Albayrak (Teğmen Murat Gündoğdu), Uğur Biçer (Üstçavuş Emre Durmuş), Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Galip Aygün), Hakan Dinçkol (Başçavuş Turan Hüseyinoğlu), Nazan Diper (Selver Bozok), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Onur Özaydın (Kubilay Ketenci), Zeynep Elçin (Yıldız Bozok), Alp Öyken (Emekli General Mehmet Arif Kırlangıç), Yeliz Akkaya (Hatice Bayat), Zeki Ocak (Sami Çelik), Münire Apaydın (Handan Hemşire), Ali Tarık Fındık (Uzman Çavuş İlyas Karaca), Necmettin Çobanoğlu (Necati Türkmen), Atakan Işıktutan (Üsteğmen Muhabere ), Serhat Nalbantoğlu (General), Yıldırım Gücük (Ruhi), Yiğit Anıl Dinkçi (General Emir Astsubay) gibi oyuncular yer almaktadır.

Savaşçı 59. Bölüm Fragmanı izle

Savaşçı dizisi karakterleri kimlerdir ?

Yüzbaşı Kağan Bozok (Berk Oktay); Kağan Bozok, görev ekibinin komutanıdır. Cesur ve inatçı kişiliği ile bilinen Yüzbaşı Kağan Bozok, hiç geri çekilmeyi sevmez.

Aslı Özkaynak (Yıldız Çağrı Atiksoy); Vatanını, tesadüfen karşılaştığı Kağan ile beraber yeniden tanımaya başlar. Normalde Yardımcı Doçent Doktor olan Yıldız, Tv programlarına da çıkmaktadır.

Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz); Karısını 90’lı senelerde teröristler tarafından öldürülmesi sonucunda yitiren Albay Halil İbrahim Kopuz için askerlik haricinde başka bir yaşam yoktur.

Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat (Burç Kümbetlioğlu); Ülkesinin sevdasında eşi Hatice’yi bile gözü görmeyen Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat, gözünü asla kırpmadan görevine geri dönmeyi kabul eder.

Üsteğmen Serdar Türkmen (Fırat Albayram); Kuzey Irak’ta işkence görmüş olan Üsteğmen Serdar Türkmen bir an olsun vazgeçmedi. Görev arkadaşlarının onu kurtaracağını çok iyi bilen Serdar için büyük mücadele verildi.

Savaşçı 59. Bölüm Özeti Nedir ?

Savaşçı yeni bölümüyle 23 Aralık Pazar günü Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Savaşçı 59. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Savaşçı 59. Bölüm Fragmanı izle

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir