Skoda Scala Ekim fiyatlarıyla şaşırttı! Birden ne oldu ki?

C sınıfı hacthback olarak bilinen Skoda Scala da artırım furyasından etkilenen araçlar ortasına katıldı. İşte modelin şimdiki fiyat listesi!

Sıfır araba pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde ise konuğumuz C sınıfı hacthback modeli olarak bilinen Skoda Scala olacak.

Volkswagen Golf’ün kuzeni olarak tabir edilen Scala, ülkemizde ziyadesiyle sevildi.

Tüketiciler tarafından takdir gören arabanın fiyat listesi ise sizleri biraz üzecek. Çünkü markanın resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan ayrıntılara nazaran arabanın fiyatlarına sağlam bir artırım yapılmış üzere gözüküyor.

2021 Skoda Scala fiyatları coştu! Bu da ne böyle!

Ekim ayı ile birlikte fiyatlarında toplu bir güncelleme yapan Skoda, yeni fiyat listesini resmi internet sitesi üzerinden paylaştı. Buna nazaran 2021 Skoda Scala da artırımlardan nasibini alan modellerden birisi oldu. Araba geçtiğimiz ay 231.300 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyordu. Lakin yeni yapılan artırım ile birlikte aracın fiyatı 231.300 TL’den 248.400 TL’ye kadar çıktı.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Yeni Honda City için ilk zam geldi! Bu sefer üzdü

Ülkemize şimdi yeni gelen Honda City, çok geçmeden birinci artırım ile tanıştı. Arabanın yeni fiyatları ise haberimizin ayrıntılarında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir