Söz 61. Bölüm Fragmanı
Söz 61. Bölüm Fragmanı

Söz 61. Bölüm Fragmanı izle

Söz 61. Bölüm Fragmanı izle

Ekranlara gelmeden önce bile tüm dizi izleyicileri tarafından çok büyük bir merakla beklenen Söz dizisi, ele almış olduğu konusu ve geniş oyuncu kadrosu ile ilgi odağı olmuştu. Star Tv‘nin en başarıya ulaşmış dizilerinden biri olan Söz, yayınlanan ilk bölümden bu yana dikkatleri üzerine çekti. İkinci sezona da yine aynı performans ile giren Söz dizisi ekibi her Pazartesi akşamı ekranlarda izleyicisi ile buluşmaya devam etmekte. Gerek kadrosu gerekse hikayesi ile orjinalliğini kanıtlayan dizi reyting sonuçlarında da bu başarısını göstermeyi başardı. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat ve Meriç Ural’ın oynadığı dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer alıyor. Ülkemizin en büyük prodüksiyonlu askeri dizisi olarak isimlendirilen dizi, yalnızca reytinglerde değil sosyal medyada da seyircilerden tam not aldı. Pazartesi günleri Star Tv ekranlarında olan Söz dizisinde, birbirinden başarılı Özel Kuvvetler Timi ekibinden 12 asker görevlerini bitireceklerine dair “Söz” verirler. Televizyon ekranlarında benzerlerine az rastlanan bu dizi seyredenlerin de gönlünü fethetmiş durumda. Türkiye’nin topraklarını korumak ve halkın refahını arttırmak için canlarını ortaya koyup, savaşan askerlerimizin zor yaşamını anlatan bir hikaye.

“Gözün Arkada Kalmasın” sloganı ile dikkat çeken Söz dizisinde, on iki başarılı kahraman ülkeyi parçalamaya çalışan terör örgütünün lideri Çolak’ı bulmak için canlarını hiçe sayarak savaşırlar. Bu Özel Kuvvet Mensubunda olan on iki kahraman askerden bazısı ailelerini de yanında götürerek bazıları da ailesinden bile habersiz hayatlarını ortaya koyarlar. Bu özel dizi ekibinde, Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Nil Günal, Ece Okay, Melissa Yıldırımer, İlayda Ildır, Serhat Kılıç gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Söz dizisi karakterleri kimler ?

Yavuz Karasu (Tolga Sarıtaş); Dizinin başrol karakteri Yavuz, ekibin komutanı. Çok başarılı bir asker olan Yavuz, önce vatanı için göğüs geren komutan, bir yandan da zorlu bir aşkın içinde olacaktır.

Bahar Kutlu (Aybüke Pusat); Ailesine ait bir çok hastane olmasına rağmen Doğu bölgesinde görev yapmak isteyen doktor Bahar, yardımsever karakterinin yanında bir o kadar da güzeldir. Yavuz ile tanıştıktan sonra, apayrı bir yaşama adım atar. Fakat aralarında ki bu aşk hiç kolay ilerleyecek durumda da değildir.

Erdem Korkmaz ( Nihat Altınkaya); Tüm ekibi yöneten ve bütün kararları veren Erdem komutan, askerleri için elinden gelenin en iyisini yapar. Görev aldığı ildeki bütün halk ile çok yakından ilgilenen Erdem komutanı vatanı için zorlu bir sınav bekliyordur.

Eylem Mercıer (Meriç Aral); Önceleri bir çok kez gözaltına alınmış olan savaş muhabiri Eylem, Fethi’yle tanışır ve onlar için yeni bir aşk başlar.

Çolak (Serhat Kılıç); Kardeşinin vefat etmesinin ardından Yavuz komutandan bu olayın hesabını sormayı hedefleyen Çolak, terör örgütünün lideri olarak bilinir.

Söz 61. Bölüm Fragmanı Özeti Nedir ?

Söz 61. bölüm fragmanı ile ekrana gelecek olan söz 61. son bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

Söz 61. Bölüm Fragmanı izle

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir