Yasak Elma 25. Bölüm Fragmanı
Yasak Elma 25. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 25. Bölüm Fragmanı izle

Yasak Elma 25. Bölüm Fragmanı izle

Yasak Elma dizisinde, iki kardeşin birbirlerinden değişik olan öyküleri ele alınıyor. Birbirlerine hem oldukça düşkün hem de çok farklı karakterlere sahip olan bu iki kardeşin, iş yaşamlarındaki ani değişimler yaşamlarındaki dönüm noktası olacaktır. Yıldız’ın, Ender Argun ile tanışmasının ardından eşi Halit Argun’dan kurtulması için eline fırsat geçmiştir. Zeynep ise, çalıştığı şirketteki Alihan’ın, Halit ile ortak olduklarını öğrenecektir. Bu sebeple Yıldız’ı çok zorlu bir süreç bekleyecektir.

Fox Tv kanalının dizisi Yasak Elma, yepyeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Yasak Elma dizisinde, Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yasak Elma dizisi Pazartesi günleri saat 20:00’de Fox Tv ekranlarında.

Yasak Elma dizisi karakterleri kimlerdir

Halit Argun (Talat Bulut); Varlıklı iş adamı Halit, kadınlara olan aşırı düşkünlüğü ile bilinir. Akıllı ve saygı duyulan bir karaktere sahip olan Halit’in yaptığı çapkınlıklar vazgeçilmezleri arasındadır.

Ender Argun (Şevval Sam); Halit Argun’un şirketinde sekreter olarak görev almaya başlayan Ender, zengin iş adamı Halit’ten hamile kalıp, istediği güce kavuştuğunu düşünmektedir.

Alihan Taşdemir (Onur Tuna); Onur, İstanbul’un en fazla dikkat çeken genç iş adamlarından biridir. Çevresindeki herkesin ondan çekinmesinden mutluluk duymaktadır.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Halit’in etrafında dönüp duran Yıldız, onunla evlenebilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Yaşam şartları iyi olan bir hayat elde edebilmek için varlıklı bir eş şarttır.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Gerek kişiliği gerekse çalışkan ve dürüst karakteri ile insanları etkilemeyi başaran Zeynep, Yıldız’ın kız kardeşidir. Haksızlığa karşı tahammülü yoktur.

Zehra Argun (Şafak Pekdemir); Halit’in kızı Zehra, babasının yaptığı evliliklere her zaman karşı olmuştur.

Caner Çelebi (Barış Aytaç); Ender’in kardeşi Caner, diğerlerine göre oldukça çok hazırcıdır.

Şengül Doğan (İrem Kahyaoğlu); Mahallenin güzellik salonu işletmecisi Şengül, Yıldız’ın eski iş verenidir.

Sinan (Kıvanç Kasabalı); Üniversite aşkı ile hayatını birleştirdikten sonra doktor olan Sinan, eşinden ayrılır ve Ender ile karşılaşır.

 

Yasak Elma 25. Bölüm Özeti Nedir ?

Yasak Elma yeni bölümü ile 03 Aralık Pazartesi akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Yasak Elma 25 bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Yasak Elma 25. Bölüm Fragmanı izle

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir