Avlu 25. Bölüm Fragmanı
Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 25. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 25. Bölüm Fragmanı izle

Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir şiddet gördüğü eşini vurduğu iddiasıyla tutuklanan Deniz’in yaşam öyküsü ile başlayan Avlu dizisi, hapishanedeki kadınların tehlikeli hayatını gözler önüne seriyor. Yayınlanan ilk bölümüyle seyircisinden tam not alan “Avlu” dizisi ilerleyen günlerde yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam etmekte.

Avlu dizisi, Deniz’in kızı için üstüne aldığı suç sebebiyle tutuklanmasının arkasından kabus gibi geçen günlerini konu almaktadır. Tek istediği kızına ulaşıp son durumunu öğrenmek olan Deniz’in içeride birbirlerine zıt iki kadının arasında kalır ve artık emeline ulaşması imkansızdır. Azra ve Kudret, tüm kötü işlerinde kullanmak üzere Deniz’i kendi taraflarına çekebilmek için tehdit ederler. Fakat Deniz, bir an önce oradan kurtulmanın peşindedir. Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de cezaevinin müdiresi Nihal bıçaklanarak öldürülür ve bu olayda Deniz’in üstüne kalacaktır. Ceza evinde kaldığı sürece Azra ve Kudret’in kendi kurallarına göre hareket etmek zorunda kalan Deniz’in zorlu yaşam mücadelesini konu almaktadır.

Star Tv’nin dizisi Avlu, bir süre önce ilk bölümü ile seyircisine kavuştu. Star Tv’nin dizisi Avlu’da, Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu, Perşembe günleri saat 20:00’de

Avlu 25. Bölüm Fragmanı izle

Avlu dizisi karakterleri kimler ?

Deniz Demir (Demet Evgar); Üniversite döneminde tanıştığı Hakan ile evlenen ve bir de kızları olan Deniz, kocası tarafından şiddet uygulanan kadınlardan sadece birisi. Tekrar bir tartışma esnasında kızına ve Deniz’e silah çeken Hakan, kızı tarafından vurulur. Deniz de kızını korumak için suçu kendisi üstlenir.

Azra Kaya (Ceren Moray); Ceza evinde sözü geçen iki kadından birisi Azra. Fırsat buldukça Deniz’i pis işleri için kullanacaktır.

Kudret Öztürk (Nursel Köse); Ceza evinde korku saçan bir diğer kadın da Kudret. Oldukça nam salan Kudret’in tehlikesi gözlerinden bile okunuyor.

Murat Ünal (Kenan Ece); Ailesinden uzak yaşamak zorunda kalan Murat, gençlik dönemini alkol ile geçirmiştir.

Nilgün Demir (Ruçkan Çalışkur); Hakan’ın ablası Nilgün, ona karşı hep bir anne rolünde hissetmiştir kendisini.

Jale Şahin (Şeyla Halis); Azra’nın çetesinin gizli üyelerinden Jale, ceza evine alkol ve kumar bağımlılığı yüzünden düşmüştür.

Hasret Şengül (Ayça Damgacı); Küçük kızı ile ceza evinde hayatını sürdüren kadın.

Avlu 25. Bölüm Özeti Nedir ?

Avlu yeni bölümüyle 01 Ocak Perşembe günü Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Avlu 25. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Avlu 25. Bölüm Fragmanı izle

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir