Çarpışma 2. Bölüm izle
Çarpışma 2. Bölüm Fragmanı

Çarpışma 2. Bölüm Fragmanı izle

Çarpışma 2. Bölüm Fragmanı izle

Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı “Çarpışma” dizisi, daha başlamadan bütün dikkatleri üzerine çekti. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun oynadığı dizinin senaryosunuysa, Vatanım Sensin ve Kehribar dizilerinden de çok iyi bildiğimiz Ali Aydın yazıyor. Çok iyi olan oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizide Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buse Kahraman, Furkan Kalabalık gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Dizinin ilk gösterilen fragmanında; dört aracın oluşması zor bir kazaya karıştığı ve  “Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi. Nereye gidersen git, ne kadar kaçarsan kaç, eninde sonunda herkes döner, olay mahalline!” sözleri çok dikkat çekici olmuştu.

Dört arabanın karıştığı kaza sonucunda, dört kaderin de birleşmesini ele alan Çarpışma dizisi Kasım’da Show TV ekranlarında başladı.

Çarpışma Oyuncuları ve Karakterleri Kim?

Kıvanç Tatlıtuğ (Kadir Adalı)

Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Kadir karakteri, İstanbul Organize Şube Müdürlüğü’nde baş komiser olarak görev yapmaktadır. Hiç kimsesi olmadan büyümüş olan Kadir, evli ve bir kız çocuğu sahibidir. İşine çok fazla düşkündür. Kariyerinde oldukça başarılıdır herkes onun bir gün emniyet müdürü bile olacağını düşünmektedir. Kadir’in favori hobisi de Sarıyerspordur. Sarıyersporun amigosu da olan Kadir, tribüne çıktığı esnada hayattaki bütün stresi ve sıkıntıyı unutur. Kadir’in hayatı geçirmiş olduğu kaza sonrası tam anlamıyla değişecektir.

Elçin Sangu (Zeynep Tunç)

Yetimhanede büyümüş olan Zeynep, hayatta yaşadığı bütün olumsuzluklara rağmen okullarını başarıyla bitirmiş ve bugünlerde de bir bankanın müdiresi olarak çalışmaktadır. Yetimhaneden kalan korku hissini hiçbir şekilde içinden atamamaktadır. Eve geldiği an kapıyı kilitler, otomobiline bindiğinde kapıları hemen kilitler. Zeynep, Galip ile evlidir ve bu beraberlikten olan bir kızı bulunmaktadır. Yaşamında en değer verdiği varlık kızıdır. Eşi ile uzun süredir problemleri olan Zeynep’in evliliği sonlanmak üzeredir.

Alperen Duymaz (Kerem Korkmaz)

Fakir bir ailenin oğlu olan Kerem, babasını yaralama suçundan hapiste beş yıl geçirmiştir. Ailesinin fakirliği ve yaşamında gördüğü darbeler onu fazlasıyla olgunlaştırmıştır. Yaşama onu bağlayan tek varlık, sevdiği kadın Meral’dir. Meral’le evlenip, çocuk sahibi olma isteği onu hapisten çıkmak için motive etmekte olan tek şeydir.

Cemre Gür (Melisa Aslı Pamuk)

Daha çocukken annesi vefat eden Cemre, sevgi hissinden yoksun büyümüştür. Sevginin sıcaklığını arayan Cemre, bu hissi sevgilisi Demir’de bulduğunu düşünmektedir. Ona aşık olmadığını biliyor olsa bile, bu ilişkiyi sonlandırması gerektiğini kendine bir türlü itiraf edememektedir. İlişkisinde yaptığı rol kendini fazlasıyla yıpratmaktadır. Demir’den vazgeçememesinin tek bir nedeni hayatındaki en büyük boşluk, annesiz olmasıdır.

 

Çarpışma 2. Bölüm Özeti

Çarpışma yeni bölümü ile 30 Kasım Cuma günü Show Tv’de yayınlanacak. Bu hafta yayınlanacak olan Çarpışma 2 bölümü, yeniden bir çok heyecanlı gelişmeye sahne olacak.

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir