Çocuklar Duymasın 2017 59. Bölüm Fragmanı
Çocuklar Duymasın 2017 59. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 2017 60. Bölüm Fragmanı izle

Çocuklar Duymasın 2017 60. Bölüm Fragmanı izle

İlk yayınlanmaya 2002 senesinde başlayan Çocuklar Duymasın, romantizm merakı ile tanıdığımız Meltem ve Taş fırın erkeği olan Haluk’un evliliğini konu almakta. Önceleri TGRT kanalında yayınlanmaya başlamış olan sevilen dizi Çocuklar Duymasın daha sonra Atv ve Fox ekranlarında yayınlanmaya devam etmişti. Bu ikilinin çoğu zaman sürtüşmeli fakat daha çok aile sıcaklığını aktaran bölümleri herkesin ilgi odağı olmayı başardı. Yayınlanan ilk bölümünden bu yana günümüze dek bütün yaş grubunun beğenerek izlediği dizi Çocuklar Duymasın, Pazar günleri saat 20:00’de Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Çok uzun verilmiş olan bir aradan sonra 2017 senesinde yeniden ekranlara gelmeye başlamış olan başarılı dizi, kadrosunda bir takım değişiklikler yaparak izleyici karşısına çıktı. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın dizi oyuncuları içerisinde tekrardan yer alması, seyredenleri oldukça memnun eden durumlardan birisi olmuştur.

Meltem’in oldukça modern ve romantizme çok yatkın karakteri, Haluk’un ise çok sert mizacı ve kendi deyimi ile Taş fırın erkeği olması dizide komedi etkisi oluşturuyor. 2017 senesinde yeniden ekranlara gelmeye başlamış olan Çocuklar Duymasın dizisinde, zaman zaman bol hüzünlü bazen de bol kahkahalı anlar yaşanmakta. Her ne kadar çoğunlukla Haluk ile Meltem arasında çekişmeler yaşanıyor olsa da ailenin birlikteliği hiçbir zaman bozulmamıştır.

Birol Güven yapımı ile izlediğimiz Çocuklar Duymasın ekibinde, Tamer Karadağı, Pınar Altuğ, Hayal Garip, Baran Erdoğan, Alp Eren Khamis, Zeyno Gönenç gibi oyuncular yer almakta.

Çocuklar Duymasın karakterleri kimlerdir ?

Meltem (Pınar Altuğ); Çok başarılı bir iş kadını olan Meltem’in en büyük hayali, eşi Haluk’un içinde olan romantik erkeği bulabilmektir. Haluk ile sürekli fikir ayrılığına düşen Meltem, hiçbir zaman onun sevgisinden şüphe duymaz.

Haluk (Tamer Karadağlı); Sert bir mizaca sahip olan Haluk, duygularını dışa vurmaktan kaçınmaktadır. Taş fırın erkeği Haluk, aslına bakacak olursak romantik bir erkek olmasa da Meltem’i sevindirmekten asla kaçınmaz. Haluk, ailesi ve eşine çok bağlı olan bir babadır.

Emine (Melek Şahin); Senelerdir Haluk ile Meltem’in evinde yardımcılık yapmakta olan Emine, artık o evin bir bireyi olmuştur. Eşi Hüseyin’den muzdarip olan Emine, kayın validesi Kadriye’nin de onlara taşınmasıyla ne yapacağını bilemez duruma gelir.

Hüseyin (Alparslan Özmol); Çaycı Hüseyin, hiç bir şekilde iş sahibi olamaz ve arkadaşı Şükrü ile senelerdir at yarışından para kazanma hayalleri kurar. Annesinin onlara taşınmasına çok memnun olan Hüseyin, eşi Emine’nin zor durumda olduğunu görmez bile.

Kükrek Kadriye (Suzan Kardeş); Hüseyin’in annesi Kükrek Kadriye, gelininden pek hoşlanmaz. Oğluna aşırı düşkün olan Kükrek Kadriye, Emine ile beraber Meltem’lere de giderek orayı da karıştırmaktadır.

Dominant Gönül (Zeyno Günenç); İlk birlikteliği olan Selami’den ayrılmış olan Gönül’ün Orçun adında bir oğlu vardır. Zero Tuna ile tanışan Gönül, evlenme kararı verir. Tuna’nın da ilk evliliğinden olan bir kızı ile beraber bir aile olurlar.

Zero Tuna (Volkan Severcan); Gönül’ün kocası Tuna, olduğundan fazla romantik bir kişiliktir. Çok hassas bir karaktere sahip olan Tuna eşine çok büyük bir aşk ile bağlıdır.

 

Çocuklar Duymasın 2017 60. Bölüm Özeti Nedir ?

Çocuklar Duymasın yeni bölümü ile 05 Aralık Çarşamba günü Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta izleyeceğimiz Çocuklar Duymasın 60. bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir