Ufak Tefek Cinayetler 43. Bölüm Fragmanı
Ufak Tefek Cinayetler 43. Bölüm Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 44. Bölüm Fragmanı izle

Ufak Tefek Cinayetler 44. Bölüm Fragmanı izle

Star Tv kanalının dizisi Ufak Tefek Cinayetler, ilk bölümü ile tüm beğenileri kazanmayı başardı. Yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in yaptığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi 24 Ekim 2018 tarihinde ilk bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Ufak Tefek Cinayetler dizisi, Merve, Arzu, Pelin ve Oya’nın çevresinde dönen öyküyü anlatmakta. Birbirlerinden farklı dört kadının hayatını anlatan öyküde, lise senelerinde yakın arkadaş olan Merve, Arzu, Pelin ve Oya seneler sonra tekrardan bir araya gelirler. Fakat bu buluşma hiçte masum değildir. Aralarında gizemli bir cinayet mevzusu olan bu dört kadın nerede ve ne şekilde bir hesaplaşma içine girecekler? Sır perdesi şeklinde gözükmekte olan bu cinayeti, komiser Kemal bey ile yardımcısı Derya üstlenir. Kemal ile Derya, bu dört kadının gizemli hallerini ve sırlarını öğrenebilmek için uzun süre çaba gösteriyor.

Lise dönemlerindeki kadar masum olmayan bu dört kadın arasındaki Oya, kendine kurulan tuzağa karşılık meydana okuyup, kızlara ne kadar güçlü olduğunu gösterecektir. Hemen hemen her an hareketli dakikalar yaşanan Ufak Tefek Cinayetler’de olayların ardı arkası kesilmeyecektir. Dizide çözülmesi gerekmekte olan bir cinayetin, bu dört kadın arasında yaşananların da etkisi olduğunu bilmekteyiz.

Salı günleri Star Tv’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özer, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Star Tv ekranlarının dizisi Ufak Tefek Cinayetler, Salı günleri saat 20:00’de yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Ufak Tefek Cinayetler Karakterleri Kimlerdir ?

Oya (Gökçe Bahadır); Eski lise arkadaşları 4 kadından biri. Dik duruşlu olduğa kadarda sert bir görünüme sahip olan doktor Oya uzun yıllar sonra arkadaş grubu ile bir araya gelir.

Merve (Aslıhan Gürbüz); Kraliçe arı olarak tabir edilen Merve,grubun lideridir. Hırsı ve rekabeti seven kişiliği ile tanınan Merve, bir kız çocuk sahibi.

Pelin (Bade İşçil); Kocasına duyduğu aşkı takıntı haline dönüştüren Pelin, bir erkek çocuk sahibi. Lise yıllarından beri görüştüğü Taylan ile evli olan Pelin, kocası için her şeyi göze alabilecek bir kadın.

Arzu (Tülin Öner); 2 çocuk annesi olan Arzu, klasik ev hanımı ve çocuklarına inanılmaz derecede bağlı bir kadın. Oldukça sakin kişiliği ile dikkat çekiyor.

Edip (Selim Bayraktar); Yıllar sonra buluşan 4 kadının liseden Edebiyat öğretmenleri olan Edip, oldukça keyfine düşkün bir kişiliğe sahip.

Taylan (Ferit Aktuğ); Çocuk ruhlu olarak tanınan Taylan, Pelin’in kocasıdır. Taylan, kayın pederinin şirketinde çalışmaktadır.

Mehmet (Yıldıray Şahinler); Altın tüccarlığı yapan Mehmet, Arzu’nun eşidir. Yalan söyleme konusunda tecrübe sahibi olan Mehmet, yaşamını da bu şekilde sürdürmektedir.

Serhan (Mert Fırat); Eşi Merve’nin yalanlarına karşı bambaşka bir yaşamı olan Serhan, iletişim kurmayı pek sevmez.

 

Ufak Tefek Cinayetler 44. Bölüm Özeti

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü ile 04 Aralık Salı günü Star Tv’de olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Ufak Tefek Cinayetler 44. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir