Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. Bölüm Fragmanı
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. Bölüm Fragmanı izle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. Bölüm Fragmanı izle

Atv kanalının başarıya ulaşmış dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk bölümüyle 2015 senesinde izleyicisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Çakırbeyli ve ailesinin yaşamı konu alınmaktadır. Atv‘nin en iyi dizilerinden biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Salı günleri saat 20:00’de Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Hızır Çakırbeyli, mafya dünyasını çok iyi bilen, herkesin tanıdığı, güvenilen, özü sözü bir karakterdir. Özel yaşamında da karmaşa içinde olan Hızır Çakırbeyli, çevresindeki bütün kadınların da ilgi odağı olmak istemektedir. Hızır Çakırbeyli, devletten gelmiş olan bir teklif üstüne ya yer altı dünyasına ihanet edecek veya kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşmakta olan iki kadın ellerinden geleni ardına koymayacaklar.

Hızır Çakırbeyli, zaman içinde yaşadığı tüm problemleri unutmak için, bütün işlerini kardeşi İlyas’a devreder ve memleketine taşınıp, yerleşme kararı alır. Birazcık olsun rahata ve huzura kavuşan aile için kötü olayların olması çokta uzak değildir. Hızır’dan intikamını almak isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Bütün bu olanların sonrasında Hızır’ın yapması gereken bir tek şey işlerin başına geri dönmektir. Fakat bu sefer işler tıkırında gitmez ve Hızır’a karşı büyük bir plan hazırlanmıştır. Birden bire kendini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç vakit kaybetmeden hapisten çıkmanın yollarını arar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri kimlerdir

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Herkesin Hızır Reis olarak tanıdığı Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin üzerine intikam peşine düşmüştür.

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Hızır’ın karısıdır. Kocası Hızır’ın ondan başkasını sevebileceği ihtimalini bile düşünmeyen Meryem, Nazlı ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de çok tehlikeli bir karaktere bürünmektedir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesinin ölümünün sonrasında ablasıyla beraber yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılmış olanları hiç unutmayacaktır. 20 yılın sonunda hesap sorabilmek için ortaya çıkan Ceylan, kendisini Hızır’ın karşısında bulur. Kafasına koyduğunu kesinlikle yapan Ceylan, geri dönüşü ile tüm aileyi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Mafya dünyasının baronu Ünal Kaplan, kendine yöneltilen tehditlere karşı çok acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü hiç kırpmadan her şeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Kimsesiz (Olgun Şimşek); Geri dönüşüm ile uğraşan Yaşar, çöpten bulduğu kişisel atıklar ile birçok bilgi sahibi olmuştur. İnsanları nasıl kullanacağını oldukça iyi bilen Yaşar Kimsesiz’in korku duygusundan haberi hiç yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının vefatından sonra annesi ile bir daha görüşmez. Çakır için ailede en önemli bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, çok akıllı ve merhametli biridir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. Bölüm Özeti Nedir ?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 10 Aralık Pazartesi günü atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir