Şahin Tepesi 2. Bölüm Fragmanı
Şahin Tepesi 2. Bölüm Fragmanı

Şahin Tepesi 4. Bölüm Fragmanı izle

Şahin Tepesi 4. Bölüm Fragmanı izle

Ay Yapım’ın ATV için hazırladığı Şahin Tepesi dizisinin senaryosunu, Medcezir, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Aşk-ı Memnu gibi oldukça fazla başarılı yapımda imzası bulunan Melek Gençoğlu yazıyor. Yönetmenliğini de Hilal Saral’ın yaptığı dizinin yapımcılığında da Kerem Çatay ve Pelin Diştaş Yaşaroğlu yer alıyor.

Oyuncu kadrosu bakımından Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Aybüke Pusat, Boran Kuzum, Mustafa Mert Koç ve Leyla Tanlar gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi ilk bölümüyle 23 Kasım 2018 Cuma günü ekranlara geldi.

ŞAHİN TEPESİ KONUSU NEDİR ?

Zengin bir ailenin reisi olan Mithat Şahin, küçük yaşlarında anne ve babasını yitiren, hayatında tek başına kalan Tuna’ya (Zerrin Tekindor) sahip çıkar. Tuna’yı kızı Melek’ten (Ebru Özkan) ayrı koymamış ve yaşamı boyunca da öz kızı gibi alakadar olmuştur. Tuna’nın kötü oyununa gelen Melek hiç yapmadığı olaydan sorumlu bırakılır, ve babası evden kovup, mirasından da mahrum eder. Ailesinden ayrı olarak yeni bir yuva kuran Melek, seneler sonra baba evine, babasının vefat haberiyle döner.

Baba evine iki çocuğu ile birlikte, dul bir kadın olarak dönen Melek, babasının vasiyetinde yazılanlara göre kendisini affettiğini ve mirasından pay bölüştürdüğünü de öğrenir. Bu haber yalnızca Melek’i değil, Tuna’yı da çok şaşırtır. Mithat Bey’in mal varlığından Melek’in pay sahibi olmasını kaldıramayan Tuna, babasının vefatının arkasındaki gizemin gün yüzüne çıkmasından oldukça korkmaktadır.

ŞAHİN TEPESİ OYUNCULARI KİMLER

Zerrin Tekindor (Tuna Akdora)

Küçük YAŞLARINDA anne babasını yitiren, hayatta bir başına kalan Tuna, başarılı ve ünlü iş adamı Mithat Şahin tarafından büyütülmüştür. Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Tuna iş yaşamında da çok başarılıdır. Büyük bir kozmetik şirketinin sahibi olan Tuna’nın yaşamı Mithat Şahin’in vefat etmesi ile alt üst olacaktır.

Ebru Özkan (Melek Özden)

Mithat Şahin’in kızı. Tuna’nın kendine oynadığı oyun sonrası babası evden kovmuş ve mirasından men etmiştir. Zengin bir ailede büyüyen Melek, evden gönderildikten sonra bir çok zor durumla karşı karşıya kalmış ve hepsinin üstesinden gelmeyi başarmıştır. Babasının vefat haberiyle baba evine dönen Melek hiç ummadığı bir haberle karşı karşıya kalacaktır. Melek’in eve geri dönüşü bir çok değişime sebep olacak ve artık hiçbir şey eskisi gibi devam etmeyecektir.

Murat Aygen (Demir Akdora)

Demir Akdora’da Tuna gibi ailesini küçük yaşlarında kaybeden, Mithat Şahin’in bursu ile okuyan kişilerden birisidir. Okul hayatını tamamladıktan sonra Mithat Şahin’in firmalarından birinde işe başlamış ve kendini kanıtlamayı başarmıştır. Gençlik döneminde Melek ile ilişkisi olan Demir, Melek’in evden kovulmasının ardından Tuna’nın ilgisine karşı koyamayıp onunla evlenmiştir. Evliliğinden iki de çocuğu olmuştur fakat hiç bir zaman Tuna’ya aşık olamamıştır. Demir’in şimdiye kadar aşık olduğu tek kişi Melek olmuştur. Melek’in eve geri gelmesiyle Demir’in de hayatı alt üst olacaktır.

Aybüke Pusat (Verda Özden)

Babasını küçük yaşta kaybetmenin verdiği olgunluk ile büyüyen, Melek’in üzerine titrediği kızı. 23 yaşında, kimya mühendisliği son sınıf öğrencisi. Annesi gibi asi ve inatçı kişiliğiyle dikkat çeken Verda, babasının vefatında annesinin çok büyük destekçisi olmuştur. Annesinin yaşamını karartan Tuna’nın oğlu Efe’ye duyduğu aşk hayatında büyük değişimlere yol açacaktır.

Boran Kuzum (Efe Akdora)

Akdora ailesinin varisi, Tuna ve Demir’in tek oğulları. Zenginlik içinde hayatta istediği her şeye ulaşmanın kolaylığıyla büyüyen Efe’nin daha önceleri hiç ciddi bir aşk hayatı olmamıştır. Melek’in kızı Verda’ya aşık olacak. Verda’nın aşkı ile olgunlaşan Efe, ailesini karşısına alacak ve hayatı tam anlamıyla değişecek.

Mustafa Mert Koç (Cem Özden)

Melek’in 21 yaşında olan oğlu. Babasının ölümünün akabinde annesi ve kardeşi gibi sağlam duramamış, güven sorunu yaşamaya başlamıştır. Dedesinin cenaze töreninde karşılaştığı Deniz’den hoşlanacak. Bu hoşlanma ilerleyen zaman içerisinde aşka dönüşecek.

Leyla Tanlar (Deniz Akdora)

Güzelliği ile herkesin dikkatini üzerine çeken Deniz, Demir ve Tuna’nın kızlarıdır. 19 yaşındaki Deniz, güzelliğini annesinden almış fakat karakter olarak hiç alakası yoktur. Ailesinden beklediği ilgiyi bulamayan Deniz, köşkün kahyasının oğlu Mete ile duygusal bağ kuracak. Ailesininde bu aşka onay vermeyeceğini çok iyi bilen Deniz, gün geçtikçe Mete’den uzaklaşacak ve Cem ile yakınlık sağlayacak.

Şahin Tepesi 4. Bölüm Özeti Nedir ?

Şahin Tepesi yeni bölümü ile 14 Aralık Cuma 2018 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Şahin Tepesi 4. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir