Jet Sosyete 23. Bölüm Fragmanı
Jet Sosyete 23. Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete 24. Bölüm Fragmanı izle

Jet Sosyete 24. Bölüm Fragmanı izle

BKM tarafından yapımcılığı üstlenen Jet Sosyete dizisi kısa bir süre önce ekranlara gelmeye başladı. İlk bölümü ile seyirci karşısına çıkan Jet Sosyete’de konu, Özpamuk Tekstil’de getir götür işlerine bakmakta olan Yaşar’ın bir anda yükselişe geçip, genel müdür olması ile başlıyor. Yeni yaşamlarına uyum sağlamaya çalışan Yüksel ailesi tam anlamı ile Jet Sosyete’ye giriş yapmıştır. Ofiste kendini ispatlamak için elinden geleni yapmakta olan Yaşar Yüksel, bu işi biraz da abartarak ofiste istenmeyen kişi konumuna kadar gider.

Baş rollerinde Gülse Birsel’in olduğu Star Tv ekranlarının dizisi Jet Sosyete kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzu gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sıradan bir ailenin hızlı bir şekilde sosyeteye girişini konu alan dizide bol kahkahalı anlar sizleri bekliyor.

Jet Sosyete dizisi karakterleri kimdir ?

Yaşar Yüksel (Çağlar Çorumlu); Getir götür işlerinde çalıştığı şirkette genel müdür olarak sosyeteye giriş yapan Yaşar ve ailesi değişmiş olan hayatlarına ayak uydurmaya çalışacaklardır.

Safiye Yüksel (Derya Karadaş); Yaşar Usta’nın karısı. Eşinin çalıştığı firmada genel müdür olmasından sonra jet sosyeteye giriş yapan Safiye, bulunduğu ortama hızlı bir şekilde uyum sağlayabilecek.

Cengiz Özpamuk (Cengiz Bozkurt); Özpamuk Tekstil’in patronu Cengiz Özpamuk, oğlu, annesi ve ikinci eşi Gizem ile Konaklarında yaşamlarını sürdürmektedir.

Gizem Özpamuk (Gülse Birsel); 90’lı yılların magazin mankeni olarak bilinen Gizem hanım, süslenmeyi ve abartıyı çok sever. Kocası ve üvey oğluna karşıda aşırı ilgilidir.

Ozan Özpamuk (Sarp Apak); Cengiz Özpamuk’un oğludur. Sorumsuz ve kendini beğenmiş bir karaktere sahip olan Ozan, babası tarafından firmadaki genel müdürlük görevinden kovularak eve kapanmak zorunda kalır.

Gündüz Şahin (Bartu Küçükçağlayan); Yaşar Özpamuk’un kayın biraderidir.

Zahide Özpamuk (Ayşenil Şamlıoğlu); Özpamuk ailesinin babaannesidir.

Jet Sosyete 24. Bölüm Özeti

Jet Sosyete yeni bölümü ile 12 Aralık Çarşamba günü Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta ekranlara gelecek olan Jet Sosyete 24. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir