Kızım 11. Bölüm izle
Kızım 11. Bölüm Fragmanı

Kızım 15. Bölüm Fragmanı izle

Kızım 15. Bölüm Fragmanı izle

Yayınlanan bölümleriyle büyük ses getiren “My Fair Lady” isimli kore dizisinden uyarlanmış olan “Kızım” dizisini Med Yapım Tv8 için hazırlıyor. İlk bölümü ile 19 Eylül Çarşamba günü ekranlarda olan dizinin senaryosunu ise, Show TV’de yayınlanmış olan “İlişki Durumu: Karışık”, “Gülümse Yeter”, ve Fox TV’nin başarıya ulaşmış dizisi Bizim Hikaye’nin senaristliğini yapan Banu Kiremitçi Bozkurt ve “Kiraz Mevsimi” dizinin senaristi Irmak Bahçeci yazıyor.

Baba ve kızının hikayesini ele alan dizide, Babanın kızı için neler yapabileceğini ve yaşamını nasıl değiştireceğini izliyoruz. Dizide Buğra Gürsoy, dolandırıcılıkla uğraşan, sorumsuz Emir Göktürk karakterine oynamaktadır. Seneler önce sevgilisinden ayrılan Emir Göktürk, onun hamile olduğundan haberdar değildir. Aradan yıllar geçer ve Emir’in sevgilisi çocuğu doğurur ve bu ilişkiden Beren Gökyıldız’ın canlandırdığı Öykü karakteri doğmuş olur.

Doğumdan hemen sonra teyzesine emanet olan Öykü, daha doğmadan hem annesiz hem de babasız kalmıştır. Teyzesinin büyüttüğü Öykü, unutkanlık sorununa yakalanmış ve hastalığı her geçen gün daha da ilerlemektedir. Teyzesi bir gün yaşadıkları evden taşınır ve Öykü’ye “Sevgili Öykü, artık sana bakamayacağım. Lütfen gidip babanı bul ve beni unutup babanla mutlu bir hayat sür. Babanın adı Emir Göktürk.” yazılı mektubu bırakır. Babasını bulmak için yola düşen Öykü babasını polisler tarafından nezarete götürürlerken bulur. Kızı sayesinde hapse düşmekten kurtulan Emir, yaşamına çeki düzen verir ve kızı ile alakadar olmaya başlar.

Kısa süre sonra Emir, dizide Candan karakterine can veren Leyla Lydia Tuğutlu’a aşık olur ve bu üçlünün komedi ve dram ile karışık öyküsü başlar. Emir’in kızı için yapacakları herkesi etki altına almayı başaracaktır.

Kızım 15. Bölüm Özeti Nedir ?

Kızım yeni bölümüyle 28 Aralık Cuma günü Tv8 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Kızım 15. bölümü, tekrardan birbirinden heyecanlı olaylara sahne olacak.

Kızım 15. Bölüm Fragmanı izle

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir