Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm Fragmanı
Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 33. Bölüm Fragmanı izle

Sen Anlat Karadeniz 33. Bölüm Fragmanı izle

Atv‘nin “Sen Anlat Karadeniz” dizisi ilk bölümünden bu yana seyircilerin gönlünü kazandı. Bütün izleyiciden tam geçer not alan Sen Anlat Karadeniz dizisi, esrarengiz olan konusuyla herkesi şaşkına çevirdi. Yönetmenliğini Osman Sınav’ın yaptığı Sen Anlat Karadeniz yeni bölümleriyle Atv ekranlarında olmaya devam ediyor.

Vedat’la zorla evlendirilen Nefes’in zor yaşam mücadelesini konu alan dizide çok heyecanlı dakikalar bulunuyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinin ilk bölümünde senelerdir eve hapsedilmiş şekilde hayatını sürdürmeye çalışan Nefes, oğlu Yiğit’le kaçmayı planlar. Evlerine iş yemeği sebebiyle gelen Tahir’in arabasıyla evden kaçmanın bir yolunu bulur. Senelerdir evden dışarı çıkamamış olan ve çeşitli işkencelere maruz kalan Nefes, kurtuluşunu Tahir ile bulacaktır. Fakat Vedat’tan kurtulmak öyle kolay olmayacaktır. Para karşılığında babasının Vedat’a sattığı Nefes, Vedat’ın acımasız ellerinden kaçabilmek için zor bir mücadele verecektir. Bir taraftan da Nefes ile Tahir’in imkansız aşkını konu alan “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde heyecan dolu anlar yaşanacak. Vedat ise, senelerdir Nefes’e olan aşkını saplantıya dönüştürmüştür. Nefes’in kaçtığını öğrendiği zaman gözü döner ve Nefes ile Vedat çıkışı olmayan bir yola girerler.

Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncuları arasında, Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Sen Anlat Karadeniz dizisi karakterleri kimlerdir

Tahir Kaleli (Ulaş Tuna Astepe); 29 yaşında olan Deli Tahir, tam anlamıyla bir Karadeniz delikanlısıdır. Deniz sevdalısı olan Tahir, Nefes’in bu zorlu mücadelesinde yanında olan ve en çok destek sağlayan kişi olacaktır.

Nefes Zorlu (İrem Helvacıoğlu); Küçük bir yaşta Vedat’a satılarak evlendirilmiş olan Nefes, daha 17 yaşındayken doğum yapmıştır. Oğlu Yiğit ile birlikte senelerdir evde hapis yaşamı sürdüren Nefes, maruz kaldığı işkence ve dayaklara rağmen dik durmaya çalışmaktadır.

Vedat Sayar (Mehmet Ali Nuroğlu); Kişilik problemlerinden dolayı senelerdir karısı Nefes’e zulüm eden Vedat’ın sevgisi bir bakıma saplantıya dönüşmüştür. Oğlu ve Nefes’i evlendikleri ilk günden itibaren evden dışarı adım attırmayan Vedat, Nefes’in kaçmasıyla daha da korkunç bir karaktere bürünecektir.

Mustafa Kaleli (Sinan Tuzcu); 35 yaşında olan Mustafa Kaleli, ailenin en büyük oğludur. Ailesini kollayıp korumak için her şeyi göze alabilir. Eşi Asiye’yi deli gibi seven Mustafa’yı bir tek Asiye yumuşatabilir.

Eyşan Sayar (Gözde Kansu); Vedat’ın ortağı Eyşan, aynı anda amcasının kızıdır. Vedat’ın yaşamındaki tek dostu Eyşan, onun yaptıklarına karşılık sürekli sessiz kalmayı tercih eder.

Asiye Kaleli (Öykü Gürman); Mustafa’nın eşi Asiye, kocasına oldukça aşık bir kadındır.

Sen Anlat Karadeniz 33. Bölüm Fragmanı Özeti :

Sen Anlat Karadeniz 33. Bölüm fragmanı, Tahir’in Batum’dan Rusya’ya gönderdiği Nefes’i yarı yolda Vedat bulur. Tahir’i arar ve Nefes’in elinde olduğunu iletir. Onu bıraktığı için çok pişman olan Tahir’in dünyası başına Vedat’ın silah sesiyle yıkılır. 05 Aralık Çarşamba yayınlanacak Sen Anlat Karadeniz 33. Bölüm son fragmanını sitemizden seyredebilirsiniz.

İyi seyirler.

Sen Anlat Karadeniz 33. Bölüm Fragmanı izle

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Avlu 25. Bölüm Fragmanı

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle

Avlu 26. Bölüm Fragmanı izle Star Tv’nin başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film yapmaktadır. Senelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir