Cinsellik, çıplaklık ve şiddet! Netflix tarihinin en çok izlenen dizisi olma yolunda

Squid Game resmi olarak “inspector royale” statüsüne ulaştı ve artık de Bridgerton’ı Netflix’in şimdiye kadarki en çok izlenen dizisi olarak geçme yolunda. Pekala bunu başarabilecek mi?

17 Eylül’de dokuz kısım yayınlayan Korece tansiyon sineması Squid Game “456 yarışmacının yüksek ölçüde mükafatı kazanma bahtı için birden fazla çocukluk oyunlarını içeren gizemli bir hayatta kalma oyununda hayatlarını riske attığı yaratıcı, alışılmışın dışında bir kıssa olarak tanımlanıyor.

Hwang Dong-hyuk ( The Fortress ) dokuz kısmın tamamını yazıp yönetirken, oyuncu takımında Lee Jung-jae ( Genelkurmay Lideri ), Park Hae-soo ( Yungnyong-i Nareusya ), Yeong-su Oh ( The Great Queen Seondeok ) yer alıyor.

Şimdiye kadarki muvaffakiyetleri ortasında Squid Game , Netflix’in en çok izlenen 10 popülerlik tablosunda birinci sırada yer alan birinci Kore orjinal dizisidir ve “kesinlikle” şirketin tüm vakitlerinin en büyük İngilizce olmayan dizisi olacak. Dizinin Netflix’te 17 Eylül’de başlamasından bu yana #SquidGame hashtag’ine sahip 14 milyardan fazla TikTok görüntüsü atıldı ki bu harika bir sayı. FlixPatrol’e nazaran, Squid Game yaklaşık 80 ülkede (28 Eylül itibariyle) 1 numara. Tansiyonun yükselen sıcaklığı göz önüne alındığında Sarandos, “Şimdiye kadarki en büyük gösterimiz olma ihtimalinin yüksek ” sözlerini kullandı.

Netflix’in bir diğer yepyeni dizisi Bridgeto yayınlandığı birinci 28 gün içinde 82 milyon hesap tarafından izlendi ve bu sayı sayesinde tüm Netflix dizileri ortasında en üst sırada yer alıyor. Lupin ikinci sırada (76 milyon hesap tarafından izlennmik), akabinde The Witcher 1. Dönem (76 milyon), Sex/Life 1. Dönem (67 milyon) ve Stranger Things 3. Dönem (67 milyon) geliyor.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

En çok takipçisi olan 10 Türk TikTok Fenomeni! – Ekim 2021

Geçtiğimiz günlerde dünya genelindeki kullanıcı sayısının 1 milyarın üzerine çıktığını duyuran, daha çok müzikal, eğlenceli ve eğitici ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir