Hexic indir
Hexic

Hexic indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 değerlendirme, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Hexic indir

Hexic, Xbox Live desteği olan harika bir bulmaca oyunudur.

Hexic, renk renk olan altıgen şekilleri döndürdüğünüz ayrıca da eşleştirmeye çalıştırdığınız çok güzel bir bulmaca oyunudur. Kolaydan zora doğru ilerleyen toplamda 100 seviyenin bulunduğu oyunun kısa zaman içinde bağımlısı olma ihtimaliniz çok yüksek.

Microsoft’un geliştirdiği Hexic, değişik renklere sahip altıgen parçaları döndürüp bir kalıp yapmaya çalıştığınız, oynarken kafa da yorduran harika bir bulmaca oyunu. Tetrisin yapımcısı Alexey Pajitnov’un geliştirdiği oyunda ilerleyebilmeniz için aynı üç renkteki altıgenleri birleştirmeniz gerekiyor. Üçten fazla sayıda parçayı aynı anda temizlediğinizde yani kombolar yaparak ekstra puan kazanıyorsunuz. Yerlerini değiştirmek için döndüreceğiniz parçaya dokunmanız yeterli oluyor.

Döndür ve eşle oynama şekline sahip Hexic, oyuna yeni başlayanlar için de öğretici bölümü içinde barındırıyor. Tek gözü olan bir karakter ile birlikte oyunun nasıl oynanacağını öğreniyorsunuz ve hemen sonrasında oyuna başlıyorsunuz. Ekranın sol tarafında kalan can sayınız, hareket sayınız, puanınız ve oyun süresince işinize yarayacak, dikkatli bir şekilde harcamanız gereken yardımcı öğeler bulunuyor.

Xbox Live desteği de olan bulmaca oyunu Hexic, Windows 8, 8.1 ve 10 tabanlı masaüstü ve tabletlerinizde ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz zorlu ve harika bir bulmaca oyunu.

Hexic indir

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

UYANAMIYOR MUSUN ? iLuv SmartShaker 2 İnceleme Kutu Açılımı

UYANAMIYOR MUSUN ? iLuv SmartShaker 2 İnceleme Kutu Açılımı Herkese merhaba; bu videoda sizler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla