İkizler burcu özellikleri

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler Burcu Genel Özellikleri

Element: Hava

Uğurlu Rengi: Açık Yeşil ve Sarı

Uğurlu Günü: Çarşamba

Yönetici Gezegeni: Merkür

En İyi Anlaştığı Burçlar: Yay ve Kova

Uğurlu Sayıları: 5, 7, 14, 23

İkizler burcu tarihleri: 21 Mayıs – 20 Haziran

İkizler burcu güçlü yönleri: Nazik, şefkatli, meraklı, uyumlu, hızlı öğrenen ve fikir alışverişinde bulunabilen

İkizler burcu zayıf yönleri: Gergin, tutarsız ve kararsız

İkizler burcunun sevdiği şeyler: Müzik, kitap ve dergi okumak, neredeyse herkesle sohbet etmek, şehirde kısa geziler yapmak.

İkizler burcunun sevmediği şeyler: Yalnız kalmak, sınırlandırılmak, kendini tekrar etmek ve rutine girmek.

Etkileyici ve pratik zekalı olan İkizler, iki farklı kişiliği temsil eder ve hangisiyle karşılaşacağınızdan asla emin olamazsınız. Sosyalleşir, iletişim kurar ve eğlenceye hazırdırlar, fakat aniden ciddi, düşünceli ve huzursuz olma eğilimi gösterirler. Görmek istedikleri her şeyi tecrübe etmek için yeterli zamanın olmadığı hissi ile, dünya ile ilgili son derece meraklıdırlar, her yeni bilgiyi öğrendiklerinde kendilerini büyülüyorlar.

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler burcu, Terazi ve Kova gibi hava elementine aittir ve bu onu aklın bütün yönlerine bağlar. İletişim, yazı ve hareketi temsil eden gezegen Merkür tarafından yönetilir. Bu yönetici gezegen altında doğan insanlar genellikle diğer yarısının eksik olduğu hissine sahiptir, bu yüzden sonsuza dek yeni arkadaşlar, mentorlar, meslektaşlar ve konuşacak kişiler ararlar. İkizler burcu; değişken halleri ve açık zihinleri ile mükemmel yazma yeteneğine sahiptir. Özellikle yazarlar ve gazeteciler ve yetenekleri ve esneklikleri ile ticaret, araba yarışı ve takım sporlarında başarı kazanmalarını sağlar. İkizler burcu insanları, dünyadaki her şeyi deneyimleme arzusuyla doğan, çok yönlü, meraklı, eğlenceli, sevgi dolu bir kişiliğe sahiptir. Bu onların karakterini ilham verici hale getirir ve asla sıkıcı olmazlar.

İkizler burcu aşk hayatları oldukça renklidir. Onlar, ilk önce sevgi, iletişim ve sözlü iletişim yoluyla aşkı görür ve eşiyle fiziksel teması önemli bulur. Bu ikisi birleştiğinde, engellerin hepsi ortadan kalkar. Meraklı ve her zaman flört etmeye hazır olan bir ikizler, akıl ve enerjilerini eşleştirebilecek doğru kişiyi bulana kadar farklı sevgililerle çok fazla zaman geçirebilir. Heyecan, çeşitlilik ve tutkuya ihtiyaçları olan ikizler burcu insanları, doğru kişiyi, sevgiliyi, arkadaşı ve birlikte konuşacak kişiyi bulduklarında, kalplerini her zaman açık tutmak için sadık ve kararlı olurlar.

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri Kadın

Bir İkizler burcu kadını, iki veya daha fazla kadının bir araya getirilmiş hali gibidir. Bazıları bunun tamamen çok fazla olduğunu söylese de ikizler kadını ani değişen karakteri için hiç kimseden özür dileme niyetinde değildir. Çekingen, zayıf ve ürkek değildir. İkizler kadını; tuhaf,  zor karakterli ve merak uyandıran kişiliklerin bir karışımıdır. Bir an ağırbaşlı ve karşısındakine tapan ikizler kadını, bir sonraki an acımasız ve alaycıdır.

Bir İkizler kadını son derece zekidir ve siyaset, din, seyahat, ekonomi gibi her konuyu tartışabilme yeteneğine sahiptir. Her açıdan ve her fikirde durmaksızın meraklı, özendiren ve alay eden, çevik zihnini bir düşünceden diğerine yıldırım hızıyla geçiren biridir. Merkür’ün yönettiği, entelektüel, aklı birinci sınıf, özgün ve sıradışı görüşleri olan ikizler rutinden hiç hoşlanmaz. Kolayca sıkılırken, İkizler kadınları eğlendirilmek için sürekli bir değişime, harekete ve iletişime ihtiyaç duyarlar. İkizler kadını cazibeleriyle ünlüdür ve onu etkilemek için kullanırlar.

Yüksek zeka ve çekicilik özellikleri bir arada, İkizler kadınına iyi hizmet eder. Genellikle yazar, müzisyen, oyun yazarı veya politikacıdırlar. Ünlü İkizler burcu kadınları arasında Angelina Jolie, Anne Frank, Hasibe Eren ve Fahriye Evcen bulunmaktadır.

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri Erkek

İkizler burcu erkeği bir söz yazarı ve iletişim ustasıdır. Boş gevezelik ya da havadan sudan  konuşmalar onlara göre değildir. Entelektüeldir, daima daha fazla bilgiyi arar. Zeki, pratik zekalı ikizler erkeği birçok şeydir ama o asla sıkıcı değildir! Merkür tarafından sembolize edilen ikizler burcu erkeği, herhangi bir sorunun her iki tarafını da görebilir ve sıradan bir sohbette değişen konularda son derece dengeli bir görüşe sahiptir. O, insanlarda ortaya çıkan herhangi bir durumun tüm artılarını ve eksilerini tartma gibi muhteşem bir yeteneğe sahiptir. Madalyonun diğer yüzünü çevirince bu özellik, İkizler insanının genellikle karar vermekte zorlandığı anlamına gelir. Ruh hali basit bir hevesle değişebilir. Bununla birlikte, bu aynı zamanda son derece esnek olduğu ve akışa devam ettiği için mutlu olduğu anlamına gelir.

İkizler erkeği, zekice bir zihni projeden projeye geçer ve bir hobiden diğerine kısa bir sürede geçer. Örneğin ikizler erkeklerinin pek çok ilgi alanı vardır; bahçecilik, kitap okuma, roket bilimi, telepati ve tarih gibi… Her şey onu büyülerr ve o tüm bu ilginç şeyleri merak eder. Problem çözmeyi çok sever ve oyun gibi zorluklardan hoşlanır. Birçok ünlü İkizler örneğin, Bob Dylan ve Paul McCartney gibi yazar veya söz yazarıdır. Diğer ünlü ikizler burcu erkekleri arasında Donald Trump, Johnny Depp, Acun Ilıcalı ve Haluk Bilginer vardır.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık Burcu Genel Özellikleri Element: Su Uğurlu Rengi:  Leylak Rengi, Mor, Menekşe Rengi ve Turkuaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir