Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Element: Su

Uğurlu Rengi: Kırmızı, Bordo

Uğurlu Günü: Salı

Yönetici Gezegeni: Pluto, Mars

En İyi Anlaştığı Burçlar: Boğa ve Yengeç

Uğurlu Sayıları: 8, 11, 18, 22

Akrep burcu tarihleri: 23 Ekim – 21 Kasım

Akrep burcu güçlü yönleri: Kaynakları iyi kullanabilen, cesur, tutkulu, inatçı, gerçek bir arkadaş

Akrep burcu zayıf yönleri: Güvenilmez, kıskanç, gizemli, şiddete eğilimli

Akrep burcunun sevdiği şeyler: Gerçekler, haklı olmak, uzun dönemli dostluklar, ironi, büyük bir tutku

Akrep burcunun sevmediği şeyler: Sahtekârlık, sırları açığa çıkarma, pasif insanlar

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep burcu insanları oldukça tutkulu ve iddialıdır. Kararlı olan akrep burçları, gerçeği bulana kadar araştırma yaparlar. Akrep, durumun her zaman farkında olan ve becerikli olma özelliği ile öne çıkan büyük bir liderdir. Akrep bir Su grubu mensubudur, duyguları deneyimlemek ve ifade etmek için yaşar. Akrep için duygular çok önemli olsa da, onları diğer su grubu burçlarından farklı olarak gösterirler. Her durumda, ne olursa olsun akrep burcu insanlarının sırlarınızı koruyacağından emin olabilirsiniz.

Pluto, dönüşüm ve yenilenme gezegeni ve ayrıca bu burcun yöneticisidir. Akrepler sakin ve cool davranışlarıyla ve gizemli görünümleriyle bilinir. Akrep burcu insanları, evrenin kurallarını çok iyi anlarlar. Bazı akrepler, gerçekte olduklarından daha yaşlı ve olgun görünebilir. Mükemmel liderlerdir çünkü yaptıklarına çok bağlıdırlar. Akrepler sahtekârlıktan nefret ederler, çok kıskanç ve şüpheci olabilirler. Bu yüzden farklı insan davranışlarına nasıl daha kolay adapte olacaklarını öğrenmeleri gerekir. Akrepler cesurdur ve bu nedenle çok sayıda arkadaşları vardır.

Akrep burcu en şehvetli burçtur. Son derece tutkuludurlar ve samimiyet onlar için çok önemlidir. Akıllı ve dürüst sevgililer isterler. Akrepler aşık olduklarında, sevgililerine çok aşık ve sadık olurlar. Akrep burcu aşk konusunda oldukça özeldir. Bununla birlikte, bir ilişkiye başlarken çok dikkatli olurlar çünkü partnerlerine güvenmeleri ve saygı duymaları için çok zamana ihtiyaçları vardır.

Akrep Burcu Özellikleri Kadın

Akrep, zodyağın sekizinci burcudur ve sekizinci ev tamamen seks, ölüm ve rejenerasyon döngüsü ile ilgilidir. Her şeye rağmen ürkütücü ve büyülü hevesleriyle, akrep kadınları yeraltı dünyasının doğal kraliçeleridir ve bu nedenle genellikle yaşamın daha yoğun veya ağır özelliklerinden etkilenirler. Bu burca mensup kadınlar, astrologların çoğunda aşırı karanlık ve hatta düpedüz kötülük olduğu için kötü bir yorum alır. Bir akrep burcu kadını, manyetik kişiliğini ve etrafındaki pelerin gibi taktığı gizem, sihir ve duygusallığın havasını inkar edemez. Kendisiyle yüzeysel değil derin bağlar kurmaya çalışan erkeklerle birlikte olmayı tercih eder. Bir akrep kadının yoğun bakışları size güçlü bir şekilde odaklandığında, bilmesi gereken her şeyi öğrenmeye kararlı, meraklı bir bilim insanı tarafından incelenen, camın altına tutturulmuş bir böcek gibi hissedebilirsiniz.

Zodyaktaki en hassas burçlardan biri olan akrep kadını, duygularını her zaman açıkça ifade etmez ama duygularını yoğun bir şekilde hisseder. Su grubu olan akrep, bir yeraltı mağarasından akan saf sular gibi su altındaki derinliklerle sembolize edilir. Fakat yüz ifadelerinde dalgalanan akımları veya dalgaları göremeyebilirsiniz. Çünkü bir akrep kadının hissettiği şeylerin çoğunu anlamazsınız. Akrepler gizli bilimlere hükmederler. Bu nedenle akrep burcu kadınının, gizliliğe ve anlaşılmazlığa yönelme eğilimi vardır. Bir Akrep kadını, kalbindeki gizli mağaraları keşfetmek için yalnızca en çok sevdiğine izin verir. Bazı ünlü akrep kadınları arasında Anne Hathaway, Demi Moore, Berrak Tüzünataç ve Arzum Onan bulunmaktadır.

Akrep Burcu Özellikleri Erkek

Akrep burcu erkeği, düzgün bir adamdır ve karakteristik özellikleri arasında güven ve kişisel farkındalık vardır. Bu adam kendini gayet iyi anlar ve sen de onu anlamak için zaman ayırdığın zaman memnun olur.

Tutkulu doğalarından yoğun sadakat duygusuna kadar, akrep erkeklerinin birçok harika özelliği vardır. Akrep erkekleri büyüleyici, çekici ve özgüvenlidir. Bir akrep erkeği çoğu insanı açık bir kitap gibi okuyabilse de, o hiçbir zaman tamamen okuyamayacağınız bir kişidir. O kadar derin ki onu anlamanız bir ömür alabilir. Akrep erkeğinin etrafına yaydığı gizemli ve kendinden emin aura kadınların ona sıkça aşık olmasını sağlar.

Zodyağın en tutkulu burcu, şüphesiz akreptir. Bulabileceğiniz en tutkulu ve en iyi aşıklar olarak akrep erkekleridir. Ne yazık ki, çoğu insan tutkuyu romantizm ile sınırlar. Fakat bir Akrep erkeği, sadece aşkta değil yaptığı her şeyde tutkuludur.

Gerçekten sevdiği bir şeyi yapıyorsa, kalbini ve ruhunu içine koyacaktır, ki bu onun etrafındaki herkese hemen tarafından görülür. Ancak tutkusu iki ucu keskin bir bıçak olabilir çünkü bir akrep burcu erkeği, tutkuyla sever ve tutkuyla nefret eder. Asla ortası yoktur. Bazı ünlü akrep erkekleri arasında Bill Gates, Leonardo Dicaprio, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kemal Sunal bulunmaktadır.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

Başak Burcu Genel Özellikleri

Başak Burcu Genel Özellikleri Element: Toprak Uğurlu Rengi: Gri, Bej ve Açık Sarı Uğurlu Günü: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir