Getir bir ülkeye daha açıldı!

Bu yılın başında İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa ve İspanya operasyonlarını başlatan Getir’in, Avrupa seyahatinde hizmet verdiği en yeni ülke İtalya oldu. Bugün prestiji ile “Modanın Başkenti” olarak bilinen Milano sokakları, Getir moru ile renklendi.

Dünyada bir birincisi 2015 yılında Türkiye’de başlatarak ortalama 10 dakikada market eserlerini kullanıcılarla buluşturan Getir, hizmet verdiği ülkelere Avrupa’nın en büyük kentlerini eklemeye devam ederek İtalya operasyonunu başlattı. Geçtiğimiz haftalarda Barselona ve Madrid’de hizmete başlayan Getir, artık de Milano sokaklarını Getir moru ile renklendiriyor.

Getir’in Hizmet Verdiği 7’nci Ülke İtalya Oldu

Kurulduğu birinci günden itibaren küresel bir marka olma amacıyla çalışmalarını sürdüren Getir, yalnızca bu yıl 1 milyar dolara yakın yatırım alarak 7,5 milyar doların üzerinde değerlemeye ulaştı. İtalya ile hizmet verdiği ülke sayısını 7’ye çıkaran Getir, Milano’nun akabinde İtalya’da yeni kentlere yayılmayı planlıyor. Kısa bir müddet içinde Portekiz pazarına ve yıl sonuna kadar da ABD pazarına girmeye hazırlanan Getir böylelikle Türkiye’ye ek olarak 1 yıl içinde 8 yabancı ülkede faaliyete geçmiş olacak.

Getir, başarılarına muvaffakiyet katarak büyümeye devam ediyor diyebiliriz. Şirket aldığı yatırımlarla rakiplerine kıyasla daha süratli büyüyor. Siz Getir’in bu başarısı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yprum yaparak bize bildirmeyi unutmayın.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

En çok takipçisi olan 10 Türk TikTok Fenomeni! – Ekim 2021

Geçtiğimiz günlerde dünya genelindeki kullanıcı sayısının 1 milyarın üzerine çıktığını duyuran, daha çok müzikal, eğlenceli ve eğitici ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir