En iyi Netflix filmi: Leave The World Behind

Şimdiye kadar gelmiş en uygun Netflix sineması olabilir mi? Leave The World Behind!

Sinema, Bay Robot yaratıcısı Sam Esmail tarafından yazıldı. Esmail ayrıyeten senaryoyu yazacak ve Netflix’in kendisini yönetecek.

Sinemanın yapımcılığını Red Om Films şirketi aracılığıyla Roberts, Esmail Corp aracılığıyla Esmail ve Chad Hamilton üstlenecek. Alam yapımcılığını üstlenecek, Red Om’dan Lisa Gillan ve Marisa Yeres Gill de üretimci olarak yer alacak.

İşte Netflix’in yeni sineması Leave the World Behind hakkında bildiğimiz öbür her şey :

Üstte belirtildiği üzere sinema, Rumaan Alam’ın Ekim 2020’de yayınlanan birebir isimli romanından uyarlanacak. Kitap, 2020 Ulusal Kitap Ödülleri’nde finalist oldu ve Barack Obama’nın Yaz Favorileri ortasında listelendi. Kitap tıpkı vakitte The Washington Post , NPR, Time, Esquire ve Elle tarafından Yılın En Düzgün Kitabı seçildi .

Leave the World Behind’in özeti :

Amanda ve Clay’in ergenlik çağındaki çocuklarıyla birlikte tatile çıkar. Tatil, konutun sahibi olan ve kentte eşi görülmemiş bir elektrik kesintisinden kaçan orta yaşlı bir çiftin gelişiyle kesintiye uğrar. İnternet, televizyon ve radyo, sabit sınırlar çalışmadığından dünyada neler olduğunu öğrenmelerinin hiçbir yolu yoktur. Garip patlamalar kırsalın huzurunu bozarken ve hayvanlar göç etmeye başlayınca ailelerin fizikî ve zihinsel sıhhatleri bozulmaya başlar ve sonrasında gelişen olaylar sineması daha da enteresan hale getirir.

Sinemanın başrolünde Oscar ödüllü Mahershala Ali ve Julia Roberts oynayacak. Denzel Washington’ın ayrılmasından sonra rolü üstlenen Ali, mesken sahibini oynayacak ve Roberts, konutu kiralayan ailenin annesini canlandıracak.

Leave the World Behind’ın Netflix çıkış tarihi nedir?

Netflix, Leave the World Behind için bir çıkış tarihi belirlemedi, fakat 2022’nin sonları ile 2023’ün ortaları ortasında bir vakit aralığı olduğunu varsaymak inançlı olacaktır.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

En çok takipçisi olan 10 Türk TikTok Fenomeni! – Ekim 2021

Geçtiğimiz günlerde dünya genelindeki kullanıcı sayısının 1 milyarın üzerine çıktığını duyuran, daha çok müzikal, eğlenceli ve eğitici ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir